סערת אלכס מורוזוב והבריונות בהפקת גולסטאר מסרבת להרגע ולהרגיע, וכעת משתתפים נוספים בריאליטי הקומי מגיבים לדבריו של מורוזוב, שהובאו כאן אתמול. 

לטובת מי שלא עקב, נזכיר שלפני כחודש התארחו ירון ברלד, אלכס מורוזוב וכוכבי גולסטאר נוספים באולפן Ynet, שם אירעה התקרית שהפכה לסרטון ויראלי - בה נראה ברלד מחקה את קולו ואת סגנון דיבורו של מורוזוב, כשהוא מצידו - התפרץ בזעם, ניסה להשתיק את ברלד ולהכותו, ולבסוף עזב את האולפן.

השבוע, פרסם מוזרוב בפייסבוק את ה"אני מאשים" שלו, בו הוא חושף את הבריונות ממנה סבל, לטענתו, בצילומי התוכנית: "בתוכנית פגשתי בירון ברלד, סטנדאפיסט וקומיקאי... אך מסתבר שלברלד היה תפקיד אחר - הוא בא כדי להתעלל בי ולהמשיך להנציח את תופעת הבריונות... ברלד סימן אותי בתור מטרה, השפיל אותי ופגע בי קשות במסווה של צחוק וחברות. הוא הוכיח את עצמו בתור בריון מבוגר, לא אנושי, אטום, מרוכז בעצמו וב'בדיחות' שלו, חסר רגישות וחמלה מינימלית. ברלד לא מבין את המילה "לא", אי אפשר לתקשר איתו בשום צורה". 

מורוזוב גם פנה למפיקי גולסטאר ואמר: "נתתם לי במה כדי שאספר על הבריונות אותה חוויתי כילד, בו בזמן איפשרתם למשתתף אחר באותה התוכנית להתעלל ולפגוע בי ואז שידרתם זאת במסגרת התוכנית. אני רואה זאת כחוצפה וצביעות ממדרגה ראשונה. ניסיתם לגונן על ברלד ואף להצדיק את מעשיו באמתלות שונות ומשונות, כגון: 'כי זה ברלד', 'אלה הבדיחות שלו', 'מה, אף פעם לא היית במופע סטנדאפ?' וכדומה. אני לא משתכנע ולא קונה את התירוצים העלובים שלכם".

 כעת, משתתפים נוספים בגולסטאר מגיבים לדבריו הקשים של אלכס. דודו כהן (מעפולה, כמובן) הגיב כך בפוסט  בעמוד האינסטגרם שלו - שנמחק נכון לעכשיו: "איך אתה מעז לצאת על ההפקה שהביאה במה לסיפור חייך, איך מעז לרשום דברים שקריים בפייסבוק שלך כדי למשוך תשומת לב... הרי כולנו יודעים שגולסטאר זו קומדיה לכל המשפחה... אתה היית אלים כלפי ברלד (ב-Ynet) וברלד רק עשה צחוקים כמו שהוא יודע".

התגובה של דודו כהן

חיים שועי, שמוכר לכם גם כפליט האח הגדול, צידד בעמוד האינסטגרם שלו בהפקת התוכנית: "אלכס, קיבלת יחס הכי יפה במהלך הצילומים מכל הבחינות... תחשוב פעמיים לפני שאתה מוציא מילים מהפה ועוד כאלה שקריות. גולסטאר זו תוכנית רק שלקומדיה וצחוקים".

הפוסט של חים שועי

 מצדם של המצודדים באלכס, נצפו האקטיביסטית, זוכת האח הגדול וחברתו של יאיר נתניהו טל גלבוע, שכתבה בתגובה לפוסט: "שיתביישו שם כולם, אתה אדם בעל נפש רגישה, גאון, מקסים! אל תיתן לאף אחד להוריד את רוחך", וגם ליטל סמדג'ה, צמודתו היפה של מורוזוב מימיו בהיפה והחנון, שכתבה: "אין עליך ואין כמוך ואיך אומרים ".צוחק מי שצוחק אחרון אתה אלוף והוא עלוב!! אוהבת אותך חבר יקר