"הכלה מאיסטנבול" אולי הגיעה לסופה, אבל האובססיה מסביבה רחוקה מלהסתיים, עם שלל שמועות ודיווחים סותרים לגבי החיים האישיים והקשרים הרומנטיים של כוכב הסדרה - אוזג'אן דניז, פארוק בשבילכם (ובשבילנו).

בפרקים הקודמים: במהלך השנה האחרונה, דניז ובת זוגו פאיזה אקטן ניסו להילחם בשמועות על גירושים. זה התחיל בתמונה משותפת שהעלו לאינסטגרם במרץ האחרון שנועדה להשקיט את הספקולציות, וביוני האחרון פירסמה אקטן פוסט משתפך על בן זוגה, אבל כמה ימים לאחר מכן - נודע שהשניים אכן מתגרשים. זה לא מנע מהם לעשות קאמבק זוגי נוסף - בני הזוג חזרו לגור יחד, בדירה חדשה, בחודש אוגוסט - אולם בשבועות האחרונים פורסם שפרידתם חזרה לתוקפה ושהם אכן יסיימו את נישואיהם בני השנה, במהלכם הפכו גם להורים לילד משותף.

עכשיו מגיע החלק העסיסי במיוחד, שנשמע כמעט טוב מדי בשביל להיות אמיתי, אנחנו חייבים להודות. בעיתונות הטורקית פורסמה בסוף השבוע ידיעה שהסיבה לגירושים בין דניז לאקטן היא לא אחרת מאשר אסלי אנבר - שגילמה את סורייה לצדו של דניז ב"הכלה מאיסטנבול". למרות שהאפשרות על מעורבות רומנטית בין שני הכוכבים בחיים האמיתיים היא מרגשת ואף יותר מכך, לפי התגובות של השניים נראה שמוקדם מדי לחגוג.

אנבר הגיבה על הדיווחים בחשבון האינסטגרם שלה, וכתבה כך: "אני מאוד כועסת. מאשימים אותי שהרסתי את הנישואים של חבריי פאיזה ואוזג'אן, איתו עבדתי במשך שלוש שנים. מעולם לא היה ולא יהיה דבר כזה. כמה חבל שהגענו למצב בו העיתונות הטורקית ממציאה שקרים על שחקנים אהובים במדינה שלה". דניז הגיב גם הוא ברוח דומה: "לאורך הקריירה שלי נתקלתי כמה וכמה פעמים בשקרים שפורסמו בתקשורת. בהתחלה הייתי נלחץ וישר מגיב. אחר כך הבנתי שזה בדיוק מה שהם רוצים שאני אעשה. הם מפיצים חדשות שקריות, מחכים לתגובה שלי ובינתיים מרוויחים כסף מכל העניין. לא מעניין אותם המצב הנפשי שאתה נמצא בו בעקבות החדשות השקריות שהם הפיצו. עם הזמן למדתי שאני צריך לשתוק, כי ככל שאתה עונה על ידיעות שקריות, כך הם נהנים מזה יותר וממשיכים. אם אני מחליט לשתוק לגבי הפרסום האחרון, זה רק מפני שאני לא רוצה לעודד את ההפצה של הידיעות השקריות".

מתוך הסטורי של אוזג'אן דניז

כמובן שהכחשות העבר של דניז ואקטן לגבי גורל הזוגיות שלהם הופכות את כל העניין לבעייתי - נשמע שדניז אומר את האמת, אבל הוא כבר הכחיש בעבר דברים שאכן התרחשו במציאות. נזכיר גם שאסלי אנבר זכתה בעצמה לסיקור מקיף ודקדקני של חיי האהבה שלה. לאורך רוב תקופת הצילומים והשידור של "הכלה מאיסטנבול", אנבר ניהלה מערכת יחסית עם השחקן וכוכב הפופ הטורקי מוראט בוז, והשניים נפרדו וחזרו מספר פעמים לפני שהודיעו על פרידה סופית (למדי, נו) בחודש אוקטובר, מה שרק תדלק את השמועות על הזוגיות שלה ושל אוזג'אן דניז. כל זה קרה בסמיכות יחסית לסיום צילומי "הכלה" שאירעו בחודש מאי השנה.

כנראה שנאלץ לתת לזמן לעשות את שלו במקרה הזה, כי אם השניים אכן נמצאים בזוגיות טרייה, האמת תצא לאור בשלב כזה או אחר. אל תשכחו את הלקחים שלמדנו מתקופה השמועות על יהודה ונינט, כן?