סדרת גיבורי העל "The Boys" של אמזון, שעונתה הראשונה עלתה לשידור בחודש יולי, מצלמת בימים את העונה השנייה שלה בעיר טורונטו בקנדה. השבוע, האולפנים נאלצו לעצור את ההפקה ולבטל יום של צילומי חוץ בעיר עקב התנגדות של תושביה. העיתון "Toronto Sun" מדווח כי אחד מחברי מועצת טורונטו, ג'ון פיליון, קבע שהסצנה המיועדת לצילום אלימה מדי, ואינה מכבדת מספיק את העיר.

מדובר בסצנה שהייתה אמורה להצטלם בכיכר מל לסטמן שבעיר, ולהכיל 450 ניצבים אשר למעשה מותקפים על ידי אחד מגיבורי העל הסוררים שבסדרה. בין היתר, היו הניצבים אמורים לצרוח ולברוח בעודם מכוסים בדם מזויף. עבור מי שצפו ב-"The Boys" מדובר בעניין שגרתי כמעט, היות והסדרה איננה נרתעת ממעשי אלימות ומהצגת ההתנהגות המסוכנת של גיבוריה, אלא שבשנה שעברה התקיים באותה הכיכר פיגוע דריסה באמצעות רכב מסחרי. בפיגוע נרצחו עשרה אנשים ששהו בכיכר או הלכו ברחובות הסמוכים, ופיליון, לפי הדיווחים, "התחרפן" מהרעיון של לחשוף את התושבים לדימויים מדממים כאלה לאחר הטראומה שעברה העיר.

"יש אנשים שעובדים בבניינים מסביב ויצאו לרחוב כדי לסייע לקורבנות", אמר, "ורבים מהם עדיין בטראומה. תחשבו גם על המשפחות ויקיריהם של הקורבנות. אז עשיתי כמה שיחות טלפון והצילומים בוטלו. זה לא קשור לבלבול, אלא לאנשים שיחיו מחדש את האירועים. זה לא מכבד אפילו לחשוב על זה. גם אם אף אחד לא יראה כלום, זה עדיין לא מכבד. אני מניח שמישהו פשוט לא חשב מספיק".

עיתון ה-"Sun" מדווח כי תושבי העיר דווקא כן התלוננו על הצילומים הצפויים. דובר עיריית טורונטו צייץ אתמול כי אישור הצילומים של הסדרה בעיר לא נשלל, שכן הייתה הזו ההחלטה הסופית של ההפקה להעביר את הצילומים ללוקיישן אחר - "נעבוד עם מפיקי הסדרה כדי למצוא מקום אחר והולם יותר שיתאים לצרכיהם".