לפי כחודש, "ברידג'רטון" עלתה לנטפליקס ואיתה נכנס לחיינו בסערה הכוכב הראשי, רגה ז'אן פייג', שעם ארגזים של כריזמה וסקס אפיל הצליח להפוך לשחקן הכי מדובר מחברי הקאסט (ועל המסך כרגע בכלל). בפרק הזמן הקצר הזה הוא כבר הספיק להתברג במקום מכובד למדי ברשימת ההימורים לתפקיד ג'יימס בונד הנחשק ואף צבר קהל לא קטן של מעריצות. אבל גם המעריצות הגדולות ביותר כנראה לא ידעו שלצד קריירת משחק שנמצאת כרגע בנסיקה, בצעירותו פייג' הקדיש את זמנו דווקא לפיתוח קריירה בעולם המוזיקה: לאחרונה, אותרו והפכו לוויראליות תמונות מימי כסולן של להקה משלו - והוא נראה בהן בלתי מזוהה לחלוטין.

התמונות המדוברות נשלפו מחשבון המייספייס מעלה-האבק של השחקן בן ה-31, ובהן הוא מציג לוק אחר לגמרי מזה שאנחנו מכירים מ"ברידג'רטון". כידוע, דמותו של דוכס הייסטינגס מתאפיינת בלבוש כהה ומחויט, מעילי קטיפה, ובמראה מוקפד ומלכותי באופן כללי. אבל פייג' הצעיר, כמובן, לא גדל כבן אצולה במאה ה-19 כמו סיימון באסט: התמונות שפורסמו, כאמור, צולמו בהופעה של הלהקה שהקים בנעוריו והיה הסולן שלה "The Super Nashwan Kids". וכדי להשלים את התדמית הרוקיסטית - פייג' התהדר באותם ימים בראסטות סגולות לראשו (קראתם נכון) ובנדנה, ג'ינסים וטי-שרטים.

אותן תמונות צולמו בין השנים 2005-2009, כשהשחקן היה בגילאים 15-18, והוא נראה בהן כשהוא מנגן ושר לקהל (ולגמרי באלמנט שלו, יש לציין) במועדונים צפופים בקמדן, לונדון. וזה רק נהיה טוב יותר מרגע לרגע: לצד המבחר המרשים של התמונות שיהפכו, ככל הנראה, להתעסקות החדשה של הסאקריות של פייג' (וככל הנראה גם לשומר המסך שלהן בטלפון), השחקן שיתף בזמנו גם סרטונים שמתעדים את אותן הופעות, כולל סרטון אחד בו הקהל עולה לבמה כדי להנות מהמוזיקה. 

בראיון למגזין Square Mile התייחס השחקן לימיו כמוזיקאי ואמר כי "מה עוד אתה יכול לעשות כמתבגר? אתה הולך לצרוח על אנשים בצורה כזאת או אחרת. באותה מידה אפשר לעשות את זה בדרך פרודוקטיבית, זה היה ההיגיון שלי". כאשר התבקש לנקוב בשמה של הלהקה, פייג' סירב והתבדח: "יש גבול לכמה בן אדם יכול לחזור למקומות האפלים של שנות הנעורים שלו. אבל זה היה כיף וטוב. זה היה מקום בריא לפתח בו דעות, ולצעוק אותן מאוד מאוד חזק".

מזהים את השחקן המוכר? (צילום: MySpace)
רגה ז'אן פייג' | צילום: MySpace
מזהים את השחקן המוכר? (צילום: MySpace)
רגה ז'אן פייג' | צילום: MySpace
מזהים את השחקן המוכר? (צילום: MySpace)
רגה ז'אן פייג' | צילום: MySpace
מזהים את השחקן המוכר? (צילום: MySpace)
הלהקה של רגה ז'אן פייג' | צילום: MySpace