חמש שנים לאחר שירדה "קוגר טאון" מהאוויר ו-15 שנים לאחר שירדה "חברים", קורטני קוקס תנסה לבצע קאמבק נוסף למסך הקטן: קוקס תככב בסדרת האימה הקומית "העמק הזורח" (Shining Vale) של רשת הכבלים האמריקאית סטארז. הסדרה תעסוק במשפחה לא מתפקדת שעוברת מהעיר הגדולה לבית בעיירה קטנה שבו מתחילים לקרות דברים מוזרים. אלא שאף אחד מדיירי הבית לא שם לב לכך חוץ מפטרישיה"פאט" פלפס, דמותה של קוקס, שמתחילה להיות משוכנעת שהיא מדוכאת או שנכנס בה שד - ומתברר שהסימפטומים לשני המצבים הללו דומים מאוד.

פאט מתוארת בתור ילדת פרא לשעבר שהייתה מכורה לסמים ולאלכוהול וכתבה בעברה רומן נשי גס במיוחד, שחלק מתארים כרומן פורנו. 17 שנים לאחר מכן היא נקייה ופיכחת, אבל עדיין לא כתבה את הרומן השני שלה. היא בשלב בחייה שבו מערכת היחסים עם בעלה נמצאת בקיפאון מיני, והילדים הטינאייג'רים שלה לא סובלים אותה. פאט בגדה פעם אחת בבעלה עם שכן צעיר שהוא שיפוצניק ביום ואמן מוזיקלי בלילה, ובעקבות כך היא החליטה להעביר את משפחתה לפרברים כדי לנסות ולהציל את נישואיה.

קוקס, כזכור, לא זרה לז'אנר האימה: במהלך תקופת "חברים" היא הייתה השחקנית היחידה שזכתה להצלחה קופתית גם בקולנוע, כאשר כיכבה בסדרת סרטי האימה "צעקה" בתפקיד העיתונאית חסרת הגבולות גייל וות'רס. בצילומי "צעקה" פגשה גם את בן זוגה לשעבר ואבי בתה, דיוויד ארקט, ממנו כבר הספיקה להתגרש. מאז הספיקה לעמוד בראש "קוגר טאון", להתארח ב"סקראבס" ולהוביל סדרה דוקומנטרית בפייסבוק בשם "9Month"' אשר מצלמת בימים אלה את עונתה השנייה. ב"קוגרטאון" ובסדרת הרשת, קוקס שימשה גם כמפיקה, בדיוק כמו הקולגה מימי "חברים", ג'ניפר אניסטון, שדאגה גם לקרדיט מפיקה בדרמה "תוכנית הבוקר".

את "העמק הזורח" יכתבו שרון הורגן ("קטסטרופה", "גירושים") וג׳ף אסטרוף ("Trial & Error"). הורגן, אגב, עובדת בימים אלה גם על סדרת אנימציה חדשה בכיכובה של ליסה קודרו, כך שזו החברה השנייה שהיא מחזירה למסך הקטן.