אחרי זמן רב של ציפייה, חלקה האחרון של העונה השישית של "סמוך על סול" הגיע למסך – וזו לא הייתה דרך פשוטה. הצילומים לא הלכו חלק מפני בגלל שהכוכב, בוב אודנקירק, התמוטט על הסט, מה שעיכב וסיבך את האופרציה המורכבת גם ככה. כעת, מופיעות ההשלכות של הבלגן על הסט – והתהו ובוהו מגיע גם למסך. זהירות, מעתה יופיעו ספוילרים לפרק העשירי של העונה.

הפרק העשירי, שקיבל את השם "Nippy", עלה בארה"ב בערב יום שני האחרון (ועוד לא הגיע לישראל בזמן כתיבת שורות אלה), ועסק בציר זמן עתידי של ג'ימי מקגיל (אודנקירק). בפרק, שמצולם כולו בשחור-לבן, ג'ימי נראה כשהוא עדיין חי באומהה שבמדינת נברסקה כדי לברוח מהרשויות, ומתנהל כעובד ברשת סינבון תחת השם הבדוי ג'ין טקוביץ'. בעונה הקודמת התגלה כי זהותו האמיתית של ג'ימי נחשפת על ידי נהג מונית בשם ג'ף – ובפרק החדש, ג'ימי מצליח לרתום את ג'ף למזימה סבוכה בה הם גונבים בגדים יוקרתיים מקניון, וזאת כדי להבטיח את שתיקתו. מה הבעיה? את דמותו של ג'ף גילם בעונות הרביעית והחמישית השחקן דון הארווי, אך בפרק החדש גילם אותו שחקן אחר לגמרי בשם פאט הילי.

ההפקה החליטה להחליף את הארווי לאחר התקף הלב של אודנקירק, שהתרחש על הסט והכריח את ההפקה לעצור את הצילומים. הארווי לא הצליח להגיע למועד הצילום החדש מפני שהיה עסוק בסדרה אחרת – "העיר הזאת שלנו" של רשת HBO. ההופעה של הילי אמנם זוכה לשבחים, אך צופים טוענים כי החלפת השחקן בלבלה אותם לגמרי. למעשה, רבים טוענים שהם לא הבינו לאורך כל הפרק שג'ף החדש וג'ף הקודם הוא אותו אדם.

"דפוק מצד 'סמוך על סול' להחזיר דמות שהופיעה, כאילו, פעם אחת, ללהק אותה מחדש ולצפות ממני להבין מי זאת. כל הזמן הייתי כזה, 'הם מצפים ממני לדעת מי זה ג'ף. מי זה ג'ף?'", כתבה צופה אחת בטוויטר. "אז אני היחיד שצפה בכל הפרק של 'סמוך על סול' ולא קלט שהג'ין הזה תכנן מזימות עם נהג המונית שזיהה אותו???", שאל גולש נוסף. "הם בבירור ליהקו את התפקיד מחדש וישבתי ותהיתי איך הבחור הזה עומד להשתלב בסיפור". 

"הפרק החדש של 'סמוך על סול' מעולה, אבל הליהוק מחדש של ג'ף מצער", צייץ מעריץ נוסף. "כולם היו מעצבנים לגבי זה, אבל אני חייב להסכים שהליהוק המחודש של ג'ף צורם. יש לו התנהגות שונה לגמרי מהבחור הזה בפרק הראשון של עונה 5", סיכם אדם אחר.