מתברר שכמו כל מי שגדל על "צער גידול בנות", גם כוכב הסדרה ג'ון סטיימוס, ששיחק את הדוד ג'סי, מתקשה לשחרר מהסדרה. רק שאם אנשים אחרים מסתפקים בבינג' של כל העונות מההתחלה או של החידוש שנעשה לסדרה בנטפליקס, סטיימוס התעקש לקחת איתו הביתה גם מזכרת מהסט. עכשיו, מאחר והוא נמצא כל היום בבית, סטיימוס נאלץ לחשוף את הסוד ששמר עד כה. 

בפוסט שהעלה סטיימוס לאינסטגרם, מוצג בנו של השחקן בעודו מנסה לגשת לגרם מדרגות בבית. סטיימוס בחר להשוויץ בדרך היצירתית שבאמצעותה הוא מונע ממנו להגיע אל המדרגות - והיא לחסום אותן עם ספה. איזו ספה, אתם שואלים? אותה ספה עם משבצות כחולות-לבנות שהפכה לחלק בלתי נפרד מהסיטקום המיתולוגי. לצד התמונה, צירף סטיימוס את הכיתוב "שער בטיחות לתינוקות, או אחת מהספות הכי אייקוניות בהיסטוריית הטלוויזיה הפופולרית?".

View this post on Instagram

Baby safety gate or one of the most iconic couches in pop TV history? You, make the call -

A post shared by John Stamos (@johnstamos) on

הספה המיתולוגית הופיעה לאורך שמונה העונות של הסדרה והוחזרה גם היא בשנת 2016 אל החידוש של נטפליקס, שנקרא "Fuller House". המעריצים ברשתות החברתיות השתגעו לגלות שסטיימוס שמר לאורך כל השנים את הספה המפורסמת אצלו בבית, אבל הם ממש לא היו היחידים. לפי התגובות של חבריו של סטיימוס לקאסט, גם הם הופתעו לגלות את המזכרת שהשחקן לקח איתו הביתה. 

קנדס קמרון, שגילמה בסדרה את די ג'יי טאנר, הגיבה לסטיימוס: "הספה אצלך? לא אצל בוב?", בהתייחסות לבוב סאגט, שגילם את אב המשפחה דני. גם סאגט בעצמו הגיב וכתב "אני לא יודע לומר למה, אבל התמונה הזו מנחמת אותי". קולגה נוספת שלא שמעה על מיקומה החדש של הספה היא אנדריאה בארבר, מי שגילמה בסדרה את קימי גיבלר, שהגיבה לסטיימוס על הפוסט: "גנב!". מהתאומות אולסן, נכון לשעה זו, טרם התקבלה תגובה.

בנובמבר האחרון הסתיימו צילומי העונה החמישית של "Fuller House", ולפי הדיווחים העונה צפויה לעלות בנטפליקס בהמשך השנה. למרות הביקורות הפושרות והטענות שמדובר בחידוש מיותר, הגרסא המחודשת צברה מאז עלייתה קהל צופים אדוק ואפילו הציפה תיאוריית קונספירציה שטוענת כי כל הסדרה הייתה למעשה סוג של "המופע של טרומן" וכי הדמויות מודעות לעובדה שהן חיות בתוך תכנית טלוויזיה.