כשחושבים על זה, קיבוצים הם רקע אידאלי לדרמה טלוויזיונית: כולם מכירים את כולם, כולם איכשהו גם קרובי משפחה של כולם ואם לא - הם בטח ניהלו רומן מתישהו בשנות ה-80. ב-HOT מסכימים עם הקביעה הקצת גזענית הזו, ועובדים בימים אלה על סדרה חדשה שתנצל את כל הפוטנציאל העסיסי הזה.

הקיבוצניקים הוא השם הזמני שניתן להפקה המסקרנת, שתצא בקרוב לצילומים ותשודר במועד מאוחר יותר בערוצי הסדרות של HOT. את הסדרה יצרו יונה רוזנקיאר, אמיתי אשכנזי, אורי ויסברוד ואבנר שפע. שמו של רוזנקיאר עלה לאחרונה לכותרות כשסרטו הצלילה זכה בארבעה פרסים בפסטיבל ירושלים, בהם הסרט הטוב ביותר וסרט הביכורים הטוב ביותר (שניהם בתיקו עם הסרט פרה אדומה). רוזנקיאר זכה גם בפרס על משחקו בסרט - פרס שגם אותו חלק, הפעם עם שני אחיו, יואל ומיכה.

הסדרה תעקוב אחרי עלילותיהם של שלושה חברים, שלושתם בני קבוצת נרקיס מהקיבוץ הפיקטיבי מעיין חיים. אחרי שעזבו את הקיבוץ והתפזרו לכל עבר, מעיין חיים מתפרק והם מוצאים את עצמם מחדשים את הקשר. השלושה חוזרים לחיות ביחד, בדומה לשנות ההתבגרות שלהם בבית הילדים בקיבוץ, אלא שהפעם זה קורה בהנאגר תעשייתי בדרום תל אביב, והם מוצאים את עצמם שוב עושים הכל ביחד: ישנים, מטיילים, מתקלחים ובעיקר מתבגרים. כל הסודות והשנאות, השקרים והחברויות שלהם צפים ועולים - בדיוק כמו פעם.

על פי השמועות, עידן חביב (מתים לרגע, אבודים באפריקה) נבחן לתפקיד ראשי בקיבוצניקים, ואם זה לא מספיק לכם בשביל להתרגש מהסדרה הזו, באמת ששום דבר כבר לא יעזור. כמו כן, קחו בחשבון שתהליך הליהוק בסדרות כאלה הוא ארוך ומורכב, לכן עד שהסדרה תגיע למסך, אולי ניתקל בפנים אחרים לגמרי.

A post shared by idanrafaelhaviv (@idanrafaelhaviv) on

מ-HOT מסרו: "אנחנו מכחישים את הידיעה על עידן חביב".