"טייגר קינג" של נטפליקס הכירה לנו לא רק את דמותו האקסצנטרית של ג'ו אקזוטיק, אלא גם את קרול בסקין - פעילת זכויות בעלי החיים האניגמטית שאולי ואולי לא רצחה את האקס שלה. נכון, לבסקין קרו עוד כמה דברים מעניינים לאחרונה, בהם העובדה שקיבלה את הבעלות על גן החיות של אקזוטיק, אבל החודשים האחרונים נסובו בעיקר סביב שאלת חלקה של בסקין במותו של האקס דון לואיס, כשהחיפושים אחר האמת מעלים כעת הילוך.

לואיס ובסקין נישאו בשנת 1991, לאחר שכל אחד מהם התגרש מבן זוגו הקודם, והקימו יחד את מקלט החיות אותו היא מנהלת עד היום. שש שנים לאחר מכן, באוגוסט 1997, לואיס נעלם באופן מסתורי - ובשנת 2002 הוא הוכרז באופן רשמי כמת. מעט מאוד ידוע על נסיבות היעלמותו של לואיס, כשגורמים רבים - בהם בנותיו של לואיס מנישואיו הראשונים, כמו גם ג'ו אקזוטיק עצמו, המרצה בימים אלה עונש מאסר על התעללות בחיות ותכנון הרצח של בסקין - רומזים כי ייתכן שלבסקין, שמאז נישאה בשלישית, היה קשר כזה או אחר למותו.

אמש כינסו בנותיו של לואיס, יחד עם עורך הדין ג'ון פיליפס, מסיבת עיתונאים בה הודיעו על הצעדים בהן הן נוקטות בניסיון להבין מה עלה בגורלו של אביהן. לפי הבנות, פיליפס מוביל בימים אלה צוות המנסה להתחקות אחר ימיו האחרונים של לואיס, כשלתחושתן מדובר בעורך הדין שעשוי לפתור את התעלומה אחת ולתמיד. במסגרת המאמצים למציאת האמת, בנותיו של לואיס שכרו ארבעה שלטי חוצות באיזור טמפה, עליהם נכתב "מי רצח את דון לואיס?". השלטים המדוברים אף כוללים פרס כספי מכובד עבור הסיוע - ומבטיחים סכום של 100 אלף דולר למי שיספק מידע שיעזור לחקירה. 

בנוסף, דובר המשפחה עדכן כי קבוצת פייסבוק מיוחדת נפתחה למען החקירה העצמאית, והחברים בה יוכלו לסייע בחיפוש אחר רמזים כלשהם. אותה קבוצה כבר הניבה תועלת מסוימת, שכן חבריה מצאו מידע חדש הנוגע לבור שופכין שנקשר בפרשה, מידע הסותר את טענותיה הקודמות של בסקין בנושא. עורך הדין פיליפס אף ציין כי בכוונתו לתבוע את בסקין, ככל הנראה על גרימת מוות ברשלנות, וכי סכום הכסף המוצע כפרס הגיע אל הבנות דרך תורם אנונימי. "אנחנו הולכים לתבוע את קרול", הסביר, "לא בתביעת נזיקין, זאת תביעה למען שוויון". בסקין, יש לציין, ממשיכה להכחיש את ההאשמות כלפיה מכל וכל. 

"במשך 23 שנה הלכתי לישון בידיעה שהסיכוי היחיד שלי לראות אותו הוא בחלומות", סיפרה אחת מבנותיו של לואיס, "אני מקווה שבקרוב אנחנו, ואתם, נדע את האמת". "פתירת התיק הזה היא האינטרס של כולם, זה האינטרס של קרול" הוסיף פיליפס, "אם אכפת לה מדון לואיס, ואני רוצה להאמין שאת לא מתחנת עם מישהו מבלי שיהיה לך אכפת ממנו (...) אני מזמין אותה לדבר ולספר לנו מה באמת קרה".

במקביל, האתר TMZ דיווח אמש כי ג'ף לואו, מי שמנהל כיום את גן החיות של אקזוטיק, קיבל לאחרונה מכתב אנונימי בו פורט היכן קבורה, לכאורה, גופתו של לואיס. לואו, מצדו, העביר את המכתב לרשויות. בינתיים, המשפחה סיפרה כי היא מקווה שהעניין המחודש בתעלומה, שזכתה לתהודה בסדרה, יאפשר להם סוף סוף להיתקל במידע שיסייע להם לפענח את מותו של לואיס.

View this post on Instagram

Have you got yours yet If you have post a picture and tag me

A post shared by carole baskin (@carolbaskinofficial) on