סערה בעקבות שידור הפרק של "האח הגדול": בפרק ששודר אתמול (ראשון), התעלמו מספר דיירות בבית מבקשותיה של הדיירת סתיו קצין להתקלח ראשונה ולעשות פן לפני כניסת השבת. בנוסף, מספר דיירות העבירו ביניהן את מכשיר הפן, כדי שקצין לא תספיק להשתמש בו בשעה הקצובה. קצין התיישבה על הרצפה ופרצה בבכי, ולבסוף הדיירת שי עופרי החליטה לתת לה את מכשיר הפן.

@bigbr0theril אני בשוק מהרוע פה,זה כבר נטו לעשות דווקא,לאן הגענו שאישה בת 33 צריכה להתחנן ולשבת בצד ולבכות #פוריו #האחהגדול #האחהגדול2023 #סתיוקצין #ספירבורגיל ♬ original sound - האח הגדול

מאז שידור הקטע, מעריצים רבים תוקפים את התוכנית ואת רשת 13 על עידוד חרם בפריים טיים. "הקטעים עם הפן והמקלחת זיעזעו אותי, איך אפשר להיות כאלה רעות? מאיפה הרוע", כתבה גולשת באחת מקבוצות התוכנית בפייסבוק וגולש אחר שיתף: "הבת שלי ראתה את זה והתחילה לבכות, מזעזע". בנוסף, ל-mako נודע כי חלק מצופי התוכנית הגישו תלונות לרשות השנייה. 

גם הקומיקאי חנוך דאום התייחס לאירוע וכתב: "שמתי לב שיש וויכוח בין גולשים האם סתיו מ'האח הגדול' עוברת בבית האח בריונות מצד הדיירים, או שהיא פשוט בלתי ברמות שאי אפשר להכיל. אבל האמת העצובה היא שזה לא בהכרח סותר. יש אנשים שמשחזרים באופן לא מודע התנהגויות שדחקו אותם בילדות לבדידות או ניכור. הם נניח פוחדים לחוות חרם אבל החרדה גורמת להם לבחון כל הזמן את התגובות להתנהגות קצה. זה מעגל טראגי שנראה שסתיו לכודה בו. וזה מאוד עצוב לצפייה".

 מהרשות השנייה נמסר בתגובה: "הנושא בבדיקה".