שבועיים בלבד לפני הבחירות לכנסת ה-24, הרביעיות תוך שנתיים, ונראה שבניגוד לעבר - הפעם לכתבים הפוליטיים יש כמה דקות פנויות לעניינים מעט פחות דחופים. זו כנראה הסיבה בגללה דפנה ליאל, כתבת הכנסת של חדשות 12, התראיינה הבוקר ל"חדשות הבוקר" עם ניב רסקין, ועל הדרך גם הציפה כמה עובדות מפתיעות על ימי הבליינות שלה.

עוד לפני שדיווחה על ההתפתחויות הפוליטיות האחרונות, ליאל השתלבה בשיחה בין רסקין לבין חברת הפאנל סיון קליין, שסיפרה לו כי הן למדו ביחד בבית הספר התיכון. השתיים החליפו מחמאות הדדיות, וקליין סיפרה שליאל הייתה תלמידה "מדהימה, היא הייתה הכי הכי". ליאל, מצדה, הודתה לקליין על זה ששמרה על כבודה ולא חשפה עובדות מביכות יותר על ימי התיכון שלה. 

"היא חסכה לכם את הסיפורים על דפנה ליאל היחצ"נית ההוללת ב'האומן 17'", הודתה הכתבת, "זה כבר יהיה לפעם הבאה". רסקין התלהב מהחשיפה המרעישה, כזו שגם אופרה ווינפרי הייתה מתגאה בה לדבריו, וליאל הוסיפה: "ירושלמים יודעים שהיה לי פרק של יחצ"נות מסיבות, אבל אחרי זה איזנתי אותו במועצת התלמידים הארצית. יצאתי מאוזנת".

בין קליין לליאל, מי שעוד למד עם השתיים הוא עופר ברקוביץ' - סגן ראש עיריית ירושלים לשעבר ומספר 13 במפלגת תקווה חדשה. "לא זו אף זו, עופר ברקוביץ' היה איתי בצוות היחצ"נות", הבהירה.