הקומדיה "Carol’s Second Act" (המערכה השניה או הסיכוי השני של קרול) עלתה לשידור בחודש ספטמבר בארצות הברית, וזכתה לרייטינג לא רע ולתשומת לב תקשורתית הודות, בין השאר, למי שמככבת בה ומפיקה אותה - השחקנית פטרישה היטון. היטון שיחקה את דברה, אם המשפחה והרעייה המכילה של ריי רומאנו במשך 9 עונות בסיטקום המצליח "כולם אוהבים את ריימונד", תפקיד שגם זיכה אותה בשני פרסי אמי. מפיק נוסף של הסדרה הוא בן זוגה של היטון, השחקן דיוויד האנט ("ורסאי") שעומד כעת במרכזה של שערוריה.

בסוף השבוע שעבר פרסם ה"ניו יורק טיימס" ששתי כותבות ב-"Carol’s Second Act" התפטרו בעקבות התנהגות לא הולמת של האנט, ויחסה המזלזל של גוף השידור של הסדרה, רשת CBS. התסריטאית ברוטי גופטה (שכתבה, בין השאר, לסדרה "ללא מילים") דיווחה למחלקת משאבי האנוש של CBS על שני מקרים בהם האנט נגע בה בניגוד לרצונה - באחד ליטף את ירכה ובשני תפס וטלטל את כתפיה. לטענתה, CBS גרמה לה להרגיש ש"מקום העבודה שלה מעניש אותה" והיא החליטה להתפטר מהפקת הסדרה.

מספר שבועות אחרי עזיבתה של גופטה, התפטרה גם התסריטאית והמפיקה מרג'י מאגי (שכתבה ל"המופע של קליבלנד"), שסיפרה כי דרשה דין וחשבון ממנהליה על המתיחות שנוצרה בעקבות מעשיו של האנט, מה שגרם לבכירים ברשת לשלול ממנה את הסמכויות שבתפקידה ולרוקן את התפקיד מתוכן. מאגי נקבה בשמותיהן של שתי מפיקות בכירות בתוכנית - שרה הסקינס ואמילי הלפרן - כאחראיות להתפטרותה.

"הן הודו בפני מרג'י מאגי באופן פרטי שהתלונה שלי גרמה לכך שלא נורשה להגיע לסט הצילומים (החלטה שאיש לא ביקש מהן להחליט, הן הגיעו אליה בכוחות עצמן)", צייצה גופטה אחרי פרסום הכתבה ב"ניו יורק טיימס". "כשהבנתי את זה, הייתי חייבת לעזוב. לא יכולתי לעבוד תחת בוסיות ששיקרו לצוות החכם והמוכשר שלהן". גופטה כתבה גם שהיא "מאוכזבת, שבורת לב והרוסה" בעקבות השתלשלות האירועים. "כשסיפרתי לבוסים שלי מלכתחילה, במקום לבדוק מה קורה איתי, אישית, הם ביקשו ממני לא 'לרכל' ו'להתנהג כרגיל'. השפילו אותי, פגעו בי ובגדו בי", כתבה גופטה בציוץ נוסף, והסבירה גם שמאגי עזבה את הסדרה אחרי שהסקינס והלפרן "התחילו להגיד לאנשים שהיא עושה את זה בשביל תשומת לב".

הפקת הסדרה, שאחרי מספר פרקי ניסיון הוחלט להאריך את החוזה שלה ולהפיק לה עונה מלאה, השיבה לפרסומים בהצהרה בה נכתב שהאנט עבר השתלמות בנושא הטרדה מינית במקום העבודה. "העניין טופל ונחקר על ידי מחלקת משאבי האנוש, והתלונות שהועלו - טופלו", מסרו מפיקי הסדרה.