אחרי ריאיון סוער לירון אברהם בחדשות 12 בנושא משפחות החטופים היום (שני), חבר הכנסת אלמוג כהן מעוצמה יהודית חש ברע ופונה לבית החולים. הריאיון התקיים אחרי דיון סוער בכנסת על חוק עונש מוות למחבלים, בו אמר כהן למשפחות החטופים: "קברתי חברים, אין לכם מנדט על הכאב".

דקות לאחר האירוע, סיפר ירון אברהם: "אנחנו חייבים לצופינו הסבר. חבר הכנסת אלמוג כהן, שהיה באולפן בריאיון סוער אחרי אירוע סוער בכנסת, לא חש בטוב ויצא מהאולפן. הכל בסדר, מצבו בסדר והוא מטופל. אנחנו שולחים לו החלמה מהירה".

"משפחות החטופים הם קודש הקדושים. אני הראשון מהקואליציה שהגיע אליהם, שמע את הביקורת שלהם והרכין את ראשו", אמר כהן בריאיון, שאחריו השידור עבר לדיווח מהצפון בעקבות אזעקות וברקע נשמעו שיעולים כבדים מהאולפן שהפריעו לדיווח. "אני לחמתי בקרבות באופקים. איבדתי קרוב ל50 חברים. תפסתי את אשתו של חבר שלי שניסתה להגיע לגופה של הבן שלה עם תינוק בידיים. הכאב הוא של כולם, גם שלי".

מדוברו של חבר הכנסת אלמוג כהן נמסר: "לאחר ריאיון בערוץ 12, חה"כ אלמוג כהן לא חש בטוב ופונה לטיפול רפואי. חה"כ כהן יצא להילחם עם אקדחו האישי במחבלי חמאס שחדרו לעירו אופקים, תוך כדי סיכון חייו. באירועי השבת הוא איבד קרוב ל-50 חברים, וחברים נוספים שלו חטופים ברצועת עזה. במהלך הריאיון חש ברע, והחליט להתפנות לבדיקות של צוות רפואי על מנת להמשיך בפעילות הציבורית למען ביטחון אזרחי מדינת ישראל".