עדכון, 19:00: שופטת בית משפט השלום בתל אביב, הדס פלד, דחתה הערב את הבקשה לצו מניעה זמני שהגיש כנגד שידורי קשת וקסטינה תקשורת, פאול פסקר, הגרוש של נטע דנינו, בניסיון למנוע את שידור התכנית. פסקר טען שאין עניין ציבורי בשידור התחקיר בו נחשף כי התחזה, השופטת דחתה את טענותיו וקיבלה את טענות קשת וקסטינה וקבעה כי הונחה בפניה תשתית לטענה לפיה יש עניין ציבורי בחשיפה התנהלותו של פסקר. את קשת וקסטינה ייצגו עורכי הדין מוטי ארד ומאיה נוסבאום ממשרד עורכי הדין גולדפרב זליגמן ושות'. 


בעקבות כוונת התוכנית "המתחזים" לפרסם הערב (חמישי) את סיפורה של נטע דנינו, זוכת "הרווק" שנישאה והביאה שני ילדים עם גבר בשם פול פסקר שהתגלה כמתחזה - פנה הבוקר פסקר לבית משפט השלום בתל אביב בבקשה להוציא צו מניעה ולאסור את שידור התוכנית.

לדברי דנינו, הגבר שהיא האמינה שהוא גבר חלומותיה, הציג עצמו כדוגמן הולנדי וסוחר סוסים בינלאומי וטען בפניה כי הוא גם עובד בגוף ביון. מול המצלמות תחשוף דנינו איך גילתה שנפלה קורבן למתחזה מתוחכם ושחייה היו למעשה שקר אחד גדול. "הבנתי שבגלל העבודה הסודית שלו אסור שהוא יתפרסם. הוא לא רצה שיידעו שהוא התחתן", היא מספרת, "אחרי הלידה התחילו ההיעלמויות. אני עם שני ילדים והוא לא חוזר הביתה. כשהייתי מתקשרת אליו, הוא לא היה עונה. זה קרה המון פעמים".

דנינו אומרת כי אז גם התחיל הלחץ הכלכלי. "הוא אמר לי בהתחלה שהוא מעביר כספים להולנד, לסוסים שלו. עבדתי בסופר. הייתי המנהלת האדמיניסטרטיבית של הסניף, קופאית וסדרנית. עבדתי בכל מה שצריך בשביל 5,000 שקלים בחודש".