החשש מהידבקות בקורונה לא מפלה בין אנשים, מגזרים ומקומות עבודה. במערכות החדשות בטלוויזיה, בהן עיתונאים נמצאים בימים אלה שעות על גבי שעות בתוך חלל סגור, מקפידים לשדר עסקים כרגיל ולשמור על מקצועיות מול קהל הצופים אבל בכל זאת - כולם חוששים. אם כאן כבר מקפידים לשמור מרחק בין הפאנליסטים שבאולפנים ולהבהיר לצופים שהשולחן מחוטא באופן תדיר, בשידורי ה-BBC בבריטניה הפאניקה הולכת צעד אחד קדימה. 

מגישת חדשות בשם קארי גרייסי הגישה אתמול תוכנית מיוחדת בעקבות מגפת הקורונה שנקראה "וירוס הקורונה: תשובות לכל השאלות שלכם", אשר נועדה להרגיע את קהל הצופים. אלא שבפועל, גרייסי עשתה את ההפך, שכן באמצע המשפט "אתם שולחים לנו שאלות לגבי הווירוס והאמצעים...", היא נאלצה להפסיק לדבר ולהשתעל הצידה - אחד מתסמיני המחלה הברורים ביותר.

גרייסי לא נבהלה ושמרה על קור רוח. היא סיימה את המשפט ופנתה לכתבת החינוך באולפן ולעיתונאי שהצטרף מרחוק, תוך כדי שהיא ממשיכה לדבר בקול חנוק. רגע לפני שסיימה לדבר, גרייסי הבהירה לצופים בבית את אשר קרה: "אני רק רוצה לומר עכשיו שנכנס לי משהו לגרון, ושזה לא שיעול מתמשך ושאין לי חום". זמן קצר לאחר מכן, גרייסי השתעלה שוב בשידור, ושוב הבהירה לכולם: "האולפן הזה מלא באבק לפעמים". 

למרות הפאניקה הכללית בציבור, ברשתות החברתיות דווקא שיבחו את גרייסי ואת ההתייחסות הכנה שלה למצב. בין המגיבים היו כאלה שציינו שהם רואים יותר מדי חדשות עד שהדבר נראה להם טבעי, או כאלה שכתבו שההתנהגות של גרייסי היא סימפטום שמאפיין את החרדה של כולנו.