למרות הביטול המצער של העונה החדשה של "בוורלי הילס 90210", ילדי הניינטיז היו לאחרונה בהתרגשות שיא לקראת החידוש הצפוי של "הצלצול הגואל", שהוכרז בספטמבר האחרון וצפוי לעלות בפיקוק, שירות הסטרימינג החדש של רשת NBC. הראשונים מחברי הקאסט המקורי לאשר את חזרתם היו אליזבת ברקלי ומריו לופז, ובחודש שעבר התגלה שגם מארק פול גוסלר יחזור לתפקיד זאק מוריס. עכשיו מחכה למעריצים בשורה די מאכזבת - ולא רק להם, אלא גם לאחת מכוכבות הסדרה. 

לארק וורהייס, מי שגילמה את דמותה ליסה טרטל, לא רק שלא תחזור לחידוש של הסדרה, אלא בכלל לא קיבלה הזמנה להשתתף בו. וורהייס היא לא היחידה מהקאסט המקורי שלא הוזמנה חדשה, רק שבמקרה של דסטין דיימונד (סקריץ') הסיבה מאוד יותר ברורה, מאחר שהספיק כבר לטנף על חבריו לסדרה בספר שכתב ונעדר מצילומי איחוד של הקאסט בשנת 2009.

וורהייס - שהייתה בזוגיות עם גוסלר במהלך שלוש שנים מצילומי הסדרה - התארחה השבוע בתוכנית של ד"ר אוז, ובקטע מתוך הראיון איתו היא מקריאה פסקה שכתבה ביומן שלה על ההתעלמות. "אני חייבת להודות שנפגעתי כשלא הוזמנתי להיות חלק מהאיחוד", היא מספרת, "אבל אני גם מבינה שייתכן שההפרעה המבלבלת שלי שיחקה תפקיד גדול בהחלטה. אני עדיין אסירת תודה שהייתי חלק מתוכנית כל כך מצליחה".

ההפרעה שוורהייס בת ה-45 מתייחסת אליה היא הפרעה דו קוטבית איתה היא מתמודדת. בשנת 2013, לאחר שהשחקנית התנהגה באופן מוזר בכמה ראיונות, אמה חשפה בפני התקשורת האמריקאית כי היא מתמודדת עם אותו מצב. לא מדובר בשערורייה היחידה שנקשרה לשמה של וורהייס במהלך השנים. בשנת 2006 השחקנית תבעה צהובון אמריקאי על כך שפירסם כי היא סובלת מהתמכרות לסמים, אך התיק נסגר מחוץ לבית המשפט. גם בשנת 2015 שמה של וורהייס עלה לכותרות, לאחר שהגרוש שלה איים לפרסם קלטת סקס משותפת שלהם.

למרות שוורהייס משוכנעת כי הסיבה שהיא לא הוזמנה היא המצב הנפשי איתו היא מתמודדת, חלק ממעריצי הסדרה זעמו על כך מסיבות אחרות לחלוטין - וקישרו את אי ההזמנה לכך שוורהייס הייתה השחקנית האפרו-אמריקאית היחידה בקאסט. "אני לא צופה באיחוד של 'הצלצול הגואל'! היא הייתה האדם השחור היחיד מתוך קאסט של 14 והם אפילו לא הזמינו אותה?", צייץ אחד המעריצים, ואחרת הוסיפה כי הדבר קורה גם בתזמון בעייתי - חודש ההיסטוריה השחורה בארה"ב. "'הצלצול הגואל' לא יכלול את ליסה? היא הייתה הטינאייג'רית השחורה היחידה בטלוויזיה באותה תקופה. טוב, אני מניחה שחודש היסטוריה שחורה שמח? למה אני לא מופתעת", היא כתבה.