הסדרה החדשה "ברידג'רטון" היא ללא ספק הבינג' הנוכחי המועדף על חובבי הדרמות התקופתיות כרגע. מלבד עלילה מרתקת, תלבושות יפהפיות ומבטאים בריטיים למות בשבילם, הסדרה הביאה למסך גם ממתק נוסף שתפס את כל (או לפחות את רוב) תשומת הלב: מדובר, כמובן, בכוכב הסדרה רגה ז'אן פייג', הפריצה הגדולה של הרגע וחביב הקהל הבלתי-מעורער. השחקן, שמגלם בסדרה את דוכס הייסטינגס המרדן, כבר הפך לשם-דבר והרוויח צבא מעריצות לא קטן - אבל כעת, התפקיד זימן לפייג' מקפצה מקצועית של ממש, כשהוא עשוי להיות מלוהק לאחד התפקידים המבוקשים ביותר בתעשייה: ג'יימס בונד.

גולשים רבים שצפו בסדרה ונשבו בקסמו של פייג' פרסמו ציוצים נלהבים בחשבונות הטוויטר שלהם, ודרשו שהשחקן הצעיר יהיה סוכן 007 הבא, ציוצים שמן הסתם הקפיצו את שמו למקום גבוה יותר באתרי ההימורים, ועצם העובדה שגולשים רבים רוצים לראות אותו נכנס לנעליו של הסוכן גרמה לסיקור תקשורתי נרחב יותר - מה שככל הנראה הגביר גם כן את סיכוייו להיות הבונד הבא.

עכשיו, פייג' מגיב לדיבור הנרגש סביב הליהוק האולי-אפשרי. בראיון חדש לתכנית האירוח של ג'ימי פאלון אמר השחקן כי "אם אתה בריטי ואתה עושה משהו שאנשים מעריכים, הם עומדים להתחיל להגיד את מילת ה-B (בונד, שג"מ)". עוד סיפר פייג' כי אפילו להיחשב ע"י מעריצים כמחליף ראוי לדניאל קרייג, הלא הוא בונד הנוכחי, זה "תואר הצטיינות" בעבורו - אבל זה בכל זאת לא אומר שום דבר לגבי ההמשך כרגע. "אני מאוד שמח שיש לי את התואר הזה, אני שמח להיות בחברת אנשים שיש להם את התואר הזה, אבל זה רק תואר".

הדיבור הנרחב סביב ההתאמה של פייג' לתפקיד החל עוד ב-16 בדצמבר, שבוע לפני עליית הסדרה למסך, כשהשחקן צייץ בחשבון הטוויטר שלו פרסומת ל"ברידג'רטון" בכיכובו - בתוספת הכיתוב "ריג'נסי, מלוכה. מעורבב ומנוער (Shaken and Stirred)", רפרנס לדרך בה בונד אוהב לשתות את המרטיני שלו. ומן הסתם, עליית הסדרה רק תרמה לאותו הייפ - כאשר על פי חברת ההימורים הבריטית Ladbrokes, סיכוייו של השחקן להיכנס לנעליו של קרייג השתפרו רבות עם הצלחת התוכנית. 

על פי Ladbrokes, סיכוייו של פייג' עומדים כעת על יחס של 1 מתוך 5, הסתברות מרשימה למדי בהתחשב בעובדה שלפני חג המולד (יום עליית הסדרה) סיכוייו עמדו על 1 מתוך 40. בספטמבר האחרון, המועמד המועדף בפער גדול היה השחקן טום הארדי, עד כדי כך - שאתרי ההימורים קרסו בגלל ריבוי ההימורים על שמו. אבל כעת, נראה כי המצב עשוי להשתנות: נציג של חברת Ladbrokes אמר למגזין וראייטי כי "טום הארדי עדיין מוביל כפייבוריט, וג'יימס נורטון נמצא קרוב מאחוריו, במקום השני. אבל לרגה ז'אן פייג' יש סיכוי נהדר אם הנתונים הם משהו להסתמך עליו". עם זאת, הנציג ציין כי תנודות כאלה אינן נדירים עם עלייתה של סדרת להיט למסך: "זו הסיבה בגללה קיליאן מרפי היה פעם פייבוריט, במהלך שיא ההצלחה של 'פיקי בליינדרז'". ואם עונה נוספת של "ברידג'רטון" היא הדרך לפתרון, לא נראה שלמעריצים תהיה בעיה.