השחקנית ומלכת היופי הלבנונית לשעבר נדין נאסיב נג'יים, שידועה בארץ בעיקר עקב תפקידה בסדרה המצליחה "אל חייבה", נפצעה בפיצוץ העז בביירות והועברה לבית חולים, שם עברה ניתוח שנמשך שש שעות - כך מדווחים אמצעי התקשורת בלבנון.

הפיצוץ, שנסיבותיו עדיין אינן ברורות, אירע אתמול בערב בסמוך לביתה של נאג'ים ועל כן היא נפגעה ממנו ישירות. העיתונאית הלבנונית רימה נג'יים צייצה היום לעוקביה: "לכל מי ששואל אותי על נדין, אני מתנצלת שאני מדווחת על חדשות מטרידות כאלה, אבל נדין נפצעה בפיצוץ, היא עברה ניתוח ארוך במשך 6 שעות וכעת היא מתאוששת. הילדים שלה בסדר, השבח לאל. בעזרת השם אעדכן אתכם בקרוב, אבל אני מבקשת את הבנתכם".

נג'יים עצמה כבר הספיקה להרגיע את עוקביה באינסטגרם וכתבה, "תודה לאל שנתן לי חיים חדשים. הפיצוץ היה קרוב והזירה הייתה שונה מכל מה שתואר קודם. תודה לך, אלוהים, הגנת עלי. תודה לאל, הילדים שלי בטוחים, הם לא היו בבית. תודה לאל עבור כל רגע. אלוהים, רחם על המתים ורפא את הפצועים". בנוסף פרסמה סרטון וידאו של ביתה ובו ניתן לראות שהחלון בו מנופץ לחלוטין, הרהיטים ניזוקו וכתמים כהים הנראים ככתמי דם מופיעים על חלק מהקיר.

View this post on Instagram

بشكر ربي أولاً رجع خلقني وأعطاني عمر جديد الانفجار كان قريب والمنظر مش متل الحكي فعلاً يلي بيفوت عل بيت وبيشوف الدم وين ما كان وكل شي مكسر ما بيقول انه بعدنا عايشين الحمدالله الف مرة عطاني القوة انزل ٢٢ طابق حافية مغطسة بالدم تقدر خلص حالي الناس كلها مدممة جرحى قتلى سيارات مكسرة ناس عم تصرخ وتبكي وقفت سيارة قلتله دخيلك ساعدني كان ابن حلال وصلني على اول مشفى رفضوا يستقبلوني لانه كانت مكدسة بالجرحى رجع اخدني على مشفى المشرق اسعفوني وخضعت لعملية ٦ ساعات لانه نص وجهي وجسمي مدمم بس يلي شفته عل ارض صعب كتير ينوصف فعلاً وكأنه قنبلة نووية شكراً يا رب انك حميتني وحمدالله ولادي بخير وسلامة ما كانوا بالبيت بشكر الله كل لحظة ويا رب ترحم الموتى وتشفي الجرحى

A post shared by Nadine Nassib Njeim (@nadine.nassib.njeim) on

לפני פרסום דבריה של נג'יים ובמקביל להם, אמצעי תקשורת אחרים בביירות מיהרו להכריז על מותה בטרם עת של השחקנית, והדיווחים זכו לתפוצה רחבה בקרב מעריציה של נג'ים ברשתות החברתיות. העיתונאי חאלד אל מאוולה הגיב והבהיר בטוויטר: "כל החדשות שמדווחות על כך שנדים נאג'ים נעדרת אינן נכונות, היא במצב טוב. בבקשה היו זהירים בהפצה של דיווחים".

"אל חייבה", הפקה לבנונית-מצרית ששודרה לראשונה ברשת MBC המצרית, נרכשה לשידור על ידי נטפליקס, שהפיצה אותו במדינות רבות מסביב לעולם ועזרה להפוך אותה לאחת מהסדרות המצליחות ביותר בשפה הערבית בשירות הסטרימינג. נג'יים גילמה בה את דמותה של אליה - אלמנת בנו של ראש חמולת שייח אל ג'באל, שחוצבת לעצמה תפקיד מרכזי יותר בארגון הפשע המשפחתי שבמרכז הסדרה. נג'יים סירבה לחזור לתפקיד בעונתה השנייה של הסדרה, בטענה שהסיפור שהופיע בתסריט התמקד יותר מדי בדמויות הגבריות.