לילי ריינהרט, שהפכה בין לילה משחקנית אנונימית לכוכבת אהובה בזכות התפקיד שלה ב"ריברדייל", ידועה בקרב עוקביה ברשתות החברתיות כאדם אמוציונלי במיוחד. ריינהרט, שמגלמת במותחן הנעורים (המשודר בישראל בנטפליקס) את דמותה של בטי קופר, אמנם מקפידה לשמור על פרטיות בנוגע לפרטים שקשורים לחיים האישיים שלה, אבל לא מפחדת לחלוק את הרגשות שלה, בין אם מדובר בסרטונים בהם היא בוכה או בשירה שהיא כותבת.  

הרצון של ריינהרט לשמור על פרטיותה השתנה מעט במהלך הימים האחרונים. לפני כשבוע נודע כי היא וקול ספראוס, שמככב לצדה ב"ריברדייל" (והתחיל את דרכו בתור כוכב "החיים היפים של זאק וקודי"), נפרדו לאחר שלוש שנים ביחד. הקשר בין ריינהרט וספראוס ידע עליות ומורדות, והשניים כמעט ולא דיברו עליו בפומבי, אלא אם נאלצו להכחיש שמועות על פרידה ביניהם. לאחרונה, השניים התמודדו עם שמועות לפיהן ספראוס בוגד בריינהרט עם הדוגמנית קאיה גרבר, אבל בהמשך הובהר כי השניים הם רק חברים טובים. יחד עם זאת, אחרי שבועות של שמועות ודיווח לפיו בני הזוג בילו את תקופת הבידוד בנפרד, פורסם כי השניים אכן נפרדו, למרות שאף אחד מהם לא אישר את הדיווחים באופן רשמי

אמש, עם תחילתו של חודש הגאווה וכחודש לאחר סיום העונה הרביעית של הסדרה בכיכובה, ריינהרט חשפה עוד פרט אישי ומעניין - היא מזדהה כביסקסואלית. ריינהרט שיתפה באינסטגרם פוסט המודיע על הפגנת מחאה של ארגון להטב"ק בקליפורניה, במסגרת מחאת תנועת Black Lives Matters בעקבות רציחתו של הצעיר ג'ורג' פלויד. לצד המודעה, ריינהרט כתבה: "למרות שמעולם לא הכרזתי על כך באופן פומבי, אני אישה ביסקסואלית גאה. ואני אצטרף להפגנה היום, בואו גם אתם".

מלבד ההשתתפות שלה בהפגנה, ריינהרט גם אירחה בחשבון האינסטגרם שלה את עמנואל אצ'ו, שדרן ספורט ושחקן פוטבול לשעבר ממוצא ניגרי-אמריקאי, שחלק איתה את מחשבותיו ודעותיו על המחאה שמתחוללת כרגע בארה"ב, ומה האזרחים הלבנים יכולים לעשות כדי לתרום למהפך. אגב, גם האקס ספראוס השתתף בכמה הפגנות למען צדק עבור ג'ורג' פלויד, ואף נעצר על ידי המשטרה במהלך אחת מהן.