יומיים בלבד אחרי שנחשף הטריילר הראשון לסדרה החדשה בכיכובה בשירות הסטרימינג קוויבי, מתברר שלסופי טרנר יש עוד פרויקט בדרך, עם קצת יותר מחויבות.

אתר הרכילות האמריקאי Just Jared חשף הערב בבלעדיות שטרנר בת ה-23 בהריון ראשון מבן זוגה בן ה-30 ג׳ו ג׳ונאס. השניים נצפו ביחד בשבוע שעבר בלונדון וצולמו על ידי פפראצי כשהבטן של סופי מוסתרת היטב, כך שקשה לדעת באיזה שלב של ההריון היא נמצאת.

באתר נכתב שכמה וכמה מקורות אישרו את הידיעה, ואחד מהם אמר: ״הם שומרים על הדברים בשקט בשקט אבל החברים שלהם והמשפחה יודעים וסופר מתרגשים בשבילם. סופי בחרה באופן מודע ללבוש על השטיח האדום ומחוץ לו בגדים שיסתירו את גוף שלה שעובר שינויים״.

View this post on Instagram

Happy Batday Birthman @joejonas @formerlymiked

A post shared by Sophie Turner (@sophiet) on

כוכבת ״משחקי הכס״ וכוכב האחים ג׳ונאס התחילו לצאת ב-2016, אחרי שג׳ו החליק ל-DM של סופי באינסטגרם, והיא מיד שלחה הודעה לחברה המשותפת שלהם היילי סטיינפלד וכתבה "אז ספרי לי על ג׳ו". סטיינפלד ענתה לה: ״לכי על זה״ והשאר היסטוריה. לג׳ונאס יש רשימה מכובדת של אקסיות מפורסמות, ביניהן טיילור סוויפט, דמי לובאט, ג׳יג׳י חדיד, קמילה בל ואשלי גרין.

בני הזוג התארסו בסוף 2017 ובשנה שעברה ערכו שתי חתונות. הטקס הראשון היה במאי 2019 בלאס וגאס יחד עם קבוצה מצומצמת של חברים, וביוני ערכו טקס רשמי וגדול יותר בפריז, בנוכחות המשפחות של שניהם ועם מייזי וויליאמס (אריה סטארק בשבילכם) כאחת השושבינות. למרות שב-Just Jared מדווחים על ההריון כעובדה מוגמרת, יש לציין שהאנשים שמייצגים את טרנר וג׳ונאס סירבו להגיב לידיעה.