וירוס הקורונה ממשיך להכות בתעשיית הקולנוע והטלוויזיה בהוליווד: לאחר שבוטלו צילומי סדרת הטלוויזיה הראשונה של אולפני מארוול בפראג, "פלקון וחייל החורף", ושעשועונים ותוכניות האירוח הודיעו שיצלמו תכניות ללא קהל, עוד סדרת טלוויזיה מצטרפת למעגל הקורבנות.

הפקת "ריברדייל", המופצת בישראל באמצעות נטפליקס, הושעתה לפני מספר ימים לאחר שהתגלה כי אחד מחרי הצוות שעבד בה היה במגע קרוב וצמוד עם אדם שהתגלה כחולה בקורונה. "נודע לנו שאחד מחברי הצוות של 'ריברדייל', שמופקת בוונקובר, בא במגע עם אדם שאובחן כנשא של נגיף ה-COVID-19", נמסר בהודעה רשמית מחברת האחים וורנר אשר מפיקה את הסדרה.

"חבר הצוות נמצא כרגע תחת אבחון רפואי", נכתב בהודעה, "ואנחנו עובדים צמוד עם הרשויות המתאימות וצוותי הבריאות בוונקובר כדי לזהות וליצור קשר עם כל מי שהיה במגע ישיר עם חבר הצוות שלנו. בריאותם וביטחונם של העובדים שלנו וחברי הקאסט נמצאים תמיד בראש סדר העדיפויות שלנו. נמשיך לנקוט באמצעי זהירות כדי להגן על כל מי שעובד בהפקה שלנו מסביב לעולם. כמשנה זהירות ליתר בטחון, הפקת 'ריברדייל' כרגע מבוטלת". 

"ריברדייל״ היא האחרונה בסדרת הפקות טלוויזיה אשר הודיעו על דחיות וביטולים עקב הקורונה. הגירסה האמריקאית של "הישרדות", שהייתה אמור להתחיל את צילומי העונה ה-41 שלה באיי פיג'י מאוחר יותר החודש, הודיעה כי מתוך דאגה ואי ודאות בנוגע להתפשטות הווירוס היא דוחה את הצילומים. גם סדרת המתח והמד"ב “neXt" של רשת פוקס בכיכובו של ג'ון סלאטרי ("מד מן"), שעדיין לא עלתה לאוויר, סובלת מעיכובים לאחר שאחד מחברי הצוות שלה - שבא במגע עם אנשים רבים על הסט - התגלה כנשא של וירוס הקורונה בזמן הצילומים בשיקגו.