פרסום ראשון: השחקן דניאל גד, כוכב הסדרות "שבאבניקים" ו"השוטרים", לוהק לסדרה החדשה של כאן 11 - "המזח", שמתרחשת במהלך מלחמת יום בכיפורים. מדובר בסדרה נוספת מבית תאגיד השידור הישראלי שמתרחשת במהלך המלחמה, אחרי "שעת נעילה" שזכתה להצלחה, והיא מצטרפת לסדרת מלחמה אחרת שמשודרת בימים אלה, "קרתגו". 

במסגרת הסדרה החדשה, גד יגלם את סגן שלמה ארדניסט בן ה-21, מפקד פלוגה. שלמה נולד בבית ציוני דתי בבני ברק לזוג ניצולי שואה, ומונה למפקד פלוגת בוגרי ישיבות הסדר. במהלך הסדרה הוא עובר תהליך של התפכחות מאמונה עיוורת בעוצמה של צה"ל, להבנה שחייליו הופקרו במחדל ועליו לסמוך רק על עצמו. אם לא יהיו שינויים של הרגע האחרון, השחקן יצטלם לסדרה בקרוב ולצידו צפויים להצטלם גם נתן דנטנר, דניאל מורשת ויוצא "המירוץ למיליון" דניאל פרץ.

"המזח" עוסקת במעוז בעל אותו השם, מוצב מבודד על גדות תעלת סואץ, ומתרחשת במהלך מלחמת יום כיפורים. לאחר התקפת פתע מצרית, 42 חיילים בפיקודו של סגן צעיר נאבקים להדוף התקפות אויב שבמהלכן מחצית הלוחמים נפצעים או נהרגים. בבונקר התאג"ד רופא מילואים תל אביבי נאבק על חיי הפצועים הרבים, וקורא לפינויים הדחוף. לאחר שבוע של מצור ולחימה עיקשת החיילים מבינים שכל ניסיונות החילוץ כשלו, התחמושת אוזלת והם מתכוננים לקרב גורלי. בשלב זה מתפתח עימות חריף בין מפקד המוצב שמוכן להילחם עד הכדור האחרון - ובין הרופא שדוחף לכניעה מסודרת לידי המצרים כדי להציל את חיי הפצועים. את הסדרה, שתהיה בת ארבעה פרקים, יביים ליאור חפץ ("הרפתקה בשחקים"), ועל ההפקה אחראים "אפיקים מאוחדים" וחיליק מיכאלי.