השחקן אנטוניו סבאטו ג׳וניור ("מלרוז פלייס", "היפים והאמיצים") הוא אחד מהשחקנים הבודדים בהוליווד שהביעו תמיכה פומבית בדונלד טראמפ בבחירות 2016 בארה"ב, וכעת הוא חושף שהקריירה שלו סבלה בעקבות כך.

"הייתי חייב למכור הכל כדי לשלם את כל החובות", אמר בראיון למגזין "וראייטי", "נכנסתי לרשימה שחורה. כל האנשים שמסביבי עזבו אותי, החל מסוכנים ועד למנהלים. הייתי חייב לעבור, למצוא עבודה כדי לשרוד ולטפל בילדים שלי. זה היה נורא. זה מטורף, פשוט בושה. אם אתה נמצא בסביבה הוליוודית ויש לך משהו לומר שהם לא אוהבים, הם יודיעו לך על כך".

סבאטו בן ה-47 כיכב לאורך הקריירה שלו בכ-40 סרטי טלוויזיה, שסיפקו לו משכורת קבועה. למרות זאת הוא לא מתחרט על תמיכתו הפומבית בטראמפ - "הייתי הסלבריטאי הראשון שיצא ודיבר בעדו, והקול שלי היה שייך לו מהיום הראשון. הייתי הראשון שאמר שהוא עומד לזכות. היושרה שלי עדיין בשלמותה, וכך גם האמונה שלי. מה שלא הורג אותך מחשל, אז אני חזק יותר מאי פעם ולא צריך לשקר בנוגע למי שאני. אני מכיר הרבה שחקנים שמשקרים בנוגע למי שהם מצביעים עבורו כי הם לא רוצים לחטוף. הם לא רוצים שידברו עליהם ושיפטרו אותם מסרטים. זה רציני". נציין רק שסבאטו לא לגמרי מדייק, וששחקנים נודעים נוספים הודיעו על תמיכתם בטראמפ, בהם כוכב העבר סקוט באיו.

סבאטו מספר כי למרות שהוא כבר 30 שנה בתחום, לאחר הבחירות הוא התקשה למצוא עבודה כשחקן, ואפילו נדחה על ידי כמה תוכניות ריאליטי בגלל שיוכו הפוליטי. "אני זוכר שדיברתי עם חברת הפצה לגבי הפקה של סרט והם אמרו לי בפנים 'לעולם לא נפיץ סרט בהשתתפותך בגלל הקשר שלך לנשיא'", הוא אומר. "המציאות היא שמלהקים, מפיקים ובמאים בהוליווד הם כולם ליברלים, והם שונאים כל מי שתומך בטראמפ".

בשנת 2018 אף ניסה לרוץ לקונגרס בקליפורניה והובס על ידי מועמד דמוקרטי. לאחר מכן החליט לעבור לפלורידה, ושם הוא עובד בימים אלה כקבלן שיפוצים. "אני נמצא בשטח", הוא אומר, "אני מגיע לעבודה ב-2 לפנות בוקר ומפקח על הכל. אני במכונית כל היום, נוסע ומבקר בכל האתרים, חמישה ימים בשבוע ללא הפסקה". לפני כמה שבועות, לטענתו, ניסה לגשש שוב בקרב סוכנים ומנהלים, ונכשל. "כולם אמרו לי 'לא, אנחנו לא הולכים לייצג אותך'. בלי סיבה, פשוט לא, חד וחלק". ובכל זאת טוען סבאטו שיצביע לטראמפ גם בבחירות הקרובות, שמתוכננות לחודש נובמבר: "המדינה במצב פנטסטי, אני חושב שיהיו לו 100 מיליון קולות".