לצערנו, ג'סטין צ'יימברס עזב את יקום "האנטומיה של גריי" בעונה ה-16 של הסדרה, ובמהלך העונה הנוכחית נאלצנו להתמודד עם חסרונו של אלכס קרב, כשכזכור - הוא החליט לעבור לקנזס כדי לחיות עם אשתו לשעבר, דוקטור איזי סטיבנס (קתרין הייגל). בעונה ה-17 של "האנטומיה" אמנם זכינו לראות לא מעט קאמבקים של דמויות אהובות מהעבר, אבל גם חזרתם של הדמויות המנוחות או הפורשות לא הצליחה לפצות על עזיבתו של צ'יימברס את הסדרה.

אם התגעגעתם לשמוע על מעלליו של השחקן, אולי תשמחו לשמוע על הצעד החדש והמפתיע שלו: ולפני שתקפצו מהתרגשות - לא, הוא לא חוזר ל"האנטומיה": הוא עיטר את גופו בקעקוע מוגזם למדי שצועק את אהבתו למדינת ישראל (או לפחות לתנ"ך). באזור שבין הכתף לחזה, קעקע השחקן מגן דוד גדול ומנצנץ, כאשר האות ה' מופיעה במרכזו. מסביב למגן הדוד, מופיע ציטוט שנראה מעט בלתי קריא במבט ראשון - אבל בעצם, יש לו משמעות עמוקה.

הציטוט שמופיע בקעקוע של צ'יימברס מגיע מתוך ברכת כהנים, ברכה המופיעה בתורה בספר במדבר. כיום, במהלך חזרת הש"ץ של תפילת העמידה, בין ברכת מודים לברכת שים שלום, הברכה נאמרת על ידי הכהנים כאשר ידיהם מושטות כלפי הציבור. פסוקי ברכת כהנים משמשים לברכה אצל יהודים גם בהזדמנויות אחרות, למשל בפדיון הבן. מקור הברכה, כאמור, מופיע בסבפר במדבר: "וַיְדַבֵּר ה' אֶל מֹשֶׁה לֵּאמֹר: דַּבֵּר אֶל אַהֲרֹן וְאֶל בָּנָיו לֵאמֹר: כֹּה תְבָרְכוּ אֶת בְּנֵי יִשְׂרָאֵל אָמוֹר לָהֶם: יְבָרֶכְךָ ה' וְיִשְׁמְרֶךָ. יָאֵר ה' פָּנָיו אֵלֶיךָ וִיחֻנֶּךָּ. יִשָּׂא ה' פָּנָיו אֵלֶיךָ וְיָשֵׂם לְךָ שָׁלוֹם. וְשָׂמוּ אֶת שְׁמִי עַל בְּנֵי יִשְׂרָאֵל, וַאֲנִי אֲבָרֲכֵם". המשפט שבחר צ'יימברס לקעקע על זרועו הוא: "יברך ה' וישמרך, יאר ה' פניו אליך ויחונך". 

זה איננו הקעקוע הראשון של צ'יימברס: בין השאר, לשחקן יש קעקועים של שמות אשתו וילדיו, טבעת אש, ושל המספר 7. נראה שהשחקן מאוד מחובר לספר התנ"ך, וגם הקעקוע של המספר 7 קשור באופן ישיר למשמעותו התנ"כית של המספר. כפי שהסביר צ'יימברס בעבר, "הוא ידוע בתור מספר מזל בווגאס, אבל גם בתור מספר המייצג שלמות במונחים תנ"כיים".  

View this post on Instagram

A post shared by Sheriff (@sheriff_tattoo)