אם כבר צפיתם בטריילר לעונה הרביעית של "דברים מוזרים" (Stranger Things), סביר להניח ששמתם לב לשני דברים מרכזיים - הלוקיישן, שהוא רוסיה המושלגת, וחזרתו של - ספוילר - דיוויד הארבור, כלומר ג'ים הופר, שנחשב למת בתום העונה האחרונה. הטריילר מעלה כל כך הרבה שאלות עבור הצופים האדוקים, שקל מאוד לפספס הפתעה נוספת שהוא כולל - ליהוק חדש. 

מסתבר שמי שמצטרף לעונה הבאה של אחת הסדרות האהובות ביותר של נטפליקס הוא טום ולאשיהה הגרמני, שאולי מוכר לכם יותר בשם ז'אקן הגאר - הדמות שגילם ב"משחקי הכס". ז'אקן היה חלק מחסרי הפנים, הופיע לראשונה בעונה השנייה ושב בעונה החמישית והשישית, עד שאריה סטארק עזבה את בראבוס. לאורך הסדרה, הגאר היה מוכר בתור זה שיכול להחליף אינספור פרצופים - מה שאולי מסביר מדוע אף אחד כמעט לא זיהה אותו בקטע החדש.

למרות ההופעה בטריילר שעלה בסוף השבוע האחרון, לא ברור עדיין מה יהיה תפקידו של ולאשיהה - למעט העובדה שייקח חלק בקו העלילה העתידי ברוסיה - אך כן בולט המראה החדש שלו. ולאשיהה מופיע עם שיער קצר, במקום הארוך שהיה לו ב"משחקי הכס", ובתוספת שפם.

לוולאשיהה, אגב, היה תפקיד מעניין במיוחד בעונה האחרונה של "משחקי הכס". מכיוון שהמעריצים קיוו לראות אותו שוב בסדרה, יוצרי הסדרה ביקשו ממנו (ומשחקן נוסף שהיה חלק מחסרי הפנים) להסתובב על הסט בתלבושת מלאה, על מנת לבלבל את הצופים במקרה שתמונות מהסט ידלפו, מחשש מספוילרים. נכון - הוא היה למעשה ספוילר פיקטיבי ולמרות שנמצא על הסט, לא הופיע בעונה עצמה. אפשר רק לקוות שהוא קיבל שכר הולם על כך.

 

כזכור, בסוף העונה הקודמת של "דברים מוזרים" נרמז כי הופר (הארבור) בכלל מת, ובטיזר שאחרי הקרדיטים נרמז על אמריקאי מסתורי ברוסיה, שכפי שרבים העריכו - מתגלה עכשיו כהופר. עדיין לא פורסם תאריך רשמי לעליית העונה הרביעית, אבל על פי תאריכי העלייה של העונות הקודמות, ההנחה היא שהיא תעלה בקיץ 2020 או לקראת סוף השנה. נמשיך לחכות.