אחרי שווירוס הקורונה לקח לנו את טום הנקס, ריטה ווילסון, אולגה קורילנקו ואז עוד העז לפגוע באידריס אלבה האהוב, עכשיו מצטרף שחקן נוסף לרשימה. כריסטופר היביו, שמוכר לכם בעיקר בתורמונד מ״משחקי הכס״ ושדיווחנו לכם לא מזמן שייצטרף גם לעונה השנייה של "המכשף" של נטפליקס, חשף גם הוא שאובחן עם קורונה, והוא נמצא כרגע בבידוד יחד עם משפחתו בנורווגיה.

כמו הכוכבים האחרים, גם הוא בחר באינסטגרם כדי לחשוף את החדשות. "אני מצטער לומר שהבדיקה שלי לווירוס הקורונה נמצאה חיובית", הוא כתב. "אני ומשפחתי מבודדים את עצמנו בבית לכמה זמן שזה יקח. אנחנו בריאים - לי יש רק סימפטומים קלים של הצטננות. יש אנשים אחרים שנמצאים בסיכון גבוה והאבחנה הזאת יכולה להיות הרסנית עבורם, אז אני מעודד אתכם להיות מאוד זהירים. שטפו את הידיים, הקפידו על מרחק אחד מהשני, היכנסו לבידוד. פשוט עשו מה שאתם יכולים כדי למנוע מהווירוס להמשיך להתפשט. ביחד אנחנו יכולים להילחם בו ולהימנע ממשבר בבתי החולים. בבקשה טפלו אחד בשני, שמרו על מרחק והישארו בריאים!".

גם בלי קשר להידבקות של היביו בקורונה, ההפקה של "המכשף", כמו הפקות הוליוודיות רבות אחרות - נדחתה, ומדובר בהפקה המשמעותית הראשונה שמצטלמת באנגליה שצילומיה הופסקו בגלל הקורונה. כרגע, מדובר בדחייה של שבועיים בלבד, אבל עם ההידבקות של היביו וחוסר הוודאות הכללית בעולם לגבי התפשטות הווירוס, יכול להיות השבועיים האלה יהפכו ארוכים יותר.

בינתיים בהוליווד, החל דיון פומבי סוער על מה יעלה בגורלם של העובדים בהפקות הטלוויזיה והקולנוע השונות, עם קריאות מצד אנשי מפתח בהוליווד להמשיך ולשלם לעובדים, בעיקר העובדים הזוטרים, אלה שלא מרוויחים משכורות עתק כמו הכוכבים הגדולים והפרנסה החודשים שלהם תלויה בהפקות האלה, על מנת שלא לשים אותה במצב בו הם נאלצים לצאת מהבית ולחפש עבודה אחרת, וגם כדי לדאוג לרווחתם הכלכלית - ולא רק הבריאותית.

View this post on Instagram

A post shared by Kristofer Hivju (@khivju) on