נטפליקס ידועה בפיזור כסף על כל פרויקט איזוטרי אפשרי, אבל לפעמים ההימורים שלה גם מוכיחים את עצמם. זה בדיוק המקרה של "קומיוניטי", הסיטקום המוערך מתחילת העשור הקודם, שהעלייה המחודשת שלו בנטפליקס הגדילה באופן משמעותי את קהל המעריצים שלו - בדיוק כמו שקרה עם סדרות כמו "חברים" ו"ברוקלין תשע-תשע". ההייפ סביב "קומיוניטי" לא יכל לבוא בזמן נכון יותר, ועכשיו הכוכבים שלה גם מתאחדים לספיישל וירטואלי, ברוח התקופה.

במוקד הספיישל, שכבר צולם ויעלה בערוץ היוטיוב של הסדרה ב-18 במאי, צפויים השחקנים לקרוא יחד את התסריט של אחד מפרקי הסדרה. לאחר שצילמו את אותה הקראה וירטואלית, השחקנים גם התפנו לשיחה והשלמת פערים - בין היתר עם דונלד גלובר, כוכב "אטלנטה" (המוכר גם בתור הראפר צ'יילדיש גמבינו) שעזב את הסדרה במהלך עונתה החמישית. במהלך השיחה, אותו גלובר גילה כי הוא אמנם היה חסר בעונתה האחרונה של הסדרה, אבל השחקנים הסתדרו נהדר גם בלעדיו.

תוך כדי השיחה המצולמת, איווט ניקול בראון (שירלי) ביקשה מג'יליאן ג'ייקובס (בריטה) שזו תצלם וידאו שלה ותשלח אותו בצ'ט הקבוצתי של הקאסט. מי שהופתע במיוחד מהבקשה השגרתית הוא גלובר, שכלל לא ידע על קיומה של אחת: "יש צ'ט קבוצתי? אני לא נמצא בו". גלובר הוסיף וציין בפני חבריו כי הוא בדיוק תכנן להציע להם שיפתחו קבוצה משותפת בסוף השיחה, ובראון הבהירה לו כי הוא לא נכלל בה כי חברי הקאסט "הניחו שהוא היה עסוק מדי" בשבילם. 

במהלך שיחה משותפת אחרת שהוקלטה לפודקאסט של שניים מכוכבי הסדרה, ג'ואל מקהייל וקן ג'ונג, עניין הצ'ט הקבוצתית צף פעם נוספת. גלובר סיפר כי "כולכם לא שמתם אותי בצ'ט הקבוצתי. וואו, זה די מצחיק. אחרי זה תכננתי להגיד 'אנחנו צריכים לפתוח קבוצה'", ושאל את חבריו "אם הייתי פותח אחת, הייתם אומרים שכבר יש אחת בלעדיי?". על השאלה הזו ג'ונג השיב לו "לא, ברור לא. לא היינו אומרים לך".

עד שהאיחוד הרשמי יפורסם, יש גם זמן להתעדכן בכל הנוגע לחידוש אמיתי של הסדרה. דן הרמון, יוצר הסדרה שגם לקח חלק באיחוד של הקאסט, סיפר למגזין TheWrap על הסיכויים שהסדרה תזכה לחזור בדמות סרט חדש, לשמחתם של המעריצים שקוראים לאחד כזה כבר כמה שנים. "כשאתה חלק מהמשפחה של 'קומיוניטי'", הסביר הרמון, "אתה לומד לא לפתח ציפיות, לשמור אותן נחמדות ונמוכות ואז להיות מופתע לטובה. אני יכול להגיד שקורות שיחות שאנשים רוצים שיקרו ושאני מאוד, מאוד מתרגש לקראת החודשים הקרובים".