התפתחות במיוחד בפרשת מותו של שחקן "סיינפלד": צ'רלס לווין, ששרידי גופתו נמצאו בשביל נידח באורגון בחודש יולי האחרון, מת בנסיבות טראגיות לאחר שהלך לאיבוד בהרים וניסה למצוא את דרכו חזרה. מתברר שהשחקן בן ה-70 היה בתהליך של מעבר דירה מהעיירה הקטנה גרנט'ס פאס באורגון לעיירה קטנה ונידחת אף יותר בשם קייב ג'אנקשן, אך בשלב מסוים איבד את דרכו בכבישים ומכוניתו נתקעה. לפי המשטרה, האזור עד כדי כך נידח עד שאין בו קליטת GPS.

לווין ניסה להתקדם ברגל ולקרוא לעזרה, אך ככל הנראה החליק ונפל במורד השביל. מכוניתו, פיאט בצבע כתום, אכן נמצאה במעלה גיא כאשר היא תקועה בתוך תלולית עפר ומוסתרת על ידי עצים. כ-9 מטרים מתחתיה נמצאו שרידי גופתו של לווין כשהוא תחוב בין העצים, עירום וללא איבריו הפנימיים.

במשטרת אורגון מאמינים כעת כי לווין נהרג בעקבות הנפילה, וכי עופות טורפים עטו על גופתו זמן קצר לאחר מכן ופשוט ניזונו ממנה, זאת בעקבות שרידים של גללי ציפורים שנמצאו מסביב לאיברים. ידיו ורגליו של לווין נותרו מחוברים, אך לפי דו"ח החקירה "לא היה סימן לאיבר המין שלו". כמו כן צוין בדו"ח כי בסמוך לגופה נמצאו בגדים שאינם קשורים לצ'רלס, אם כי העובדה שגופתו נמצאה עירומה נראית בכל זאת קשורה לכך. בנוסף נמצאו בתוך מכוניתו של לווין שרידיו של כלבו האהוב, בו בו בר, שזוהו רק באמצעות הקולר שלו.

לווין דווח כנעדר ב-28 ליוני על ידי בנו, ג'סי בן ה-34, זאת לאחר ש-24 שעות לפני כן שוחח עם חבר וסיפר לו כי הלך לאיבוד. "לא הייתי נוסע שם בעצמי", אמר עובר האורח שזיהה את גופתו וקרא למשטרה, "אני חושב שהוא קיבל כמה החלטות גרועות".

מעבר לתפקידו כמוהל הרועד ב"סיינפלד" השתתף לווין בסיטקום האמריקאי "אליס" ובסדרה "בלוז לכחולי המדים". בנוסף, הוא התארח בסדרות "בנות הזהב", "קשרי משפחה", "אזור הדמדומים", "עובדות החיים" ו"חוק וסדר".