השתדרגו לסינר עם שם: הערב (ג') נסגרה רשמית הרשימה הנחשקת של 15 הבשלנים הטובים ביותר של "מאסטר שף" עונה 11. הם קצצו, חתכו, בישלו, אידו, אפו, לשו, עמדו בלחץ לא הגיוני, התחרו ראש בראש מול מתמודדים חזקים לא פחות מהם, אבל המקומות האלה היו שמורים אך ורק ליחידי הסגולה והטובים ביותר.

מי שתפסו ראשונים את מקומם ב-15 הגדולים, הם: אבישג פארי, אסתר ביטון, איתי דגן, נטלי מזרחי אמרל, ניסים זלייט וראיה אריקה מיריאן. אלו מי שהכינו את המנות הטובות מכולן בעיניי השופטים במהלך שלב החמש-קרב, שכלל משימות מעולם הטרנדים והרשתות החברתיות.

בשלב הסופי של הערב, היו צריכים השופטים להחליט על תשעה מתמודדים נוספים שהמנות שלהם היו טובות במיוחד, ומגיע להם להתקדם אל השלב הבא של התחרות. מי שנבחרו גם כן להצטרף אל השישייה הם: דנית סופר, אורי אהרונוביץ', ליאור שנידמן, זיו שפירא, אריה רוזנשטוק, בר לוי, עמית בזילר, פושה צ'רנוב ומירי עזרא. 

בשבת הקרובה (13.04, אחרי החדשות, קשת 12), ייפתח השלב הבא של התחרות. שם יצטרכו 15 הגדולים להתחרות זה בזו במגוון משימות, בתנאי לחץ וזמן קצוב, הכל כדי להרשים את השופטים, להכין מנות טעימות ויצירתיות ולהראות יכולות יוצאות דופן במטבח. כל זה על מנת להגיע עד הסוף ולזכות בתואר הנחשק: המאסטר שף ה-11 של ישראל.