כוכבת הטלנובלות נטליה אוריירו ("בובה פראית", "קצ'ורה") תחזור בקרוב למסך הקטן ותיכנס לנעליה של מדונה, בערך: אוריירו נבחרה לככב בסדרה חדשה ולגלם את אוויטה פרון, רעייתו השנייה של נשיא ארגנטינה חואן פרון, מי שנחשבת עד היום לאחת מהנשים החזקות ביותר בדרום אמריקה. איך היא מתכננת לעשות את זה? באמצעות פאה בשווי של 93 אלף פזוס ארגנטינאים - שהם שווי ערך לכ-5,500 שקלים.

הסדרה בעלת שמונת הפרקים מבוססת על הספר "סנטה אוויטה" מאת תומס אלוי מרטינז, והיא תופק על ידי אמזון ותופץ באמצעות שירות אמזון פריים. על פי הדיווחים, אוריירו, למרות מעמדה הסלבריטאי, ביצעה מספר לא מבוטל של אודישנים לפני שלוהקה באופן רשמי לתפקיד. לצד אוריירו צפוי לככב גם ארנסטו אלטריו, ששיתף פעולה בעבר עם השחקנית בסרט "ילדות בהסתר". בין יוצרי הסדרה נמנים גם הבמאי רודריגו גרסיה והשחקנית סלמה האייק.

אוריירו צפויה לגלם את אוויטה בשלבים שונים בחייה - מצעירותה, דרך תחילת הקריירה שלה כשחקנית, תחילת מערכת היחסים עם פרון, עלייתה לגדולה ומותה בטרם עת מסרטן בעודה בת 33 בלבד. לצורך כך תאלץ השחקנית האורוגוואית להחליף לא מעט לוקים לאורך הסרט, ולפי הדיווחים היא לא מוכנה לתקמצן על אף אחד מהם. 

הצילומים לסדרה אמנם צפויים להתחיל רק בחודש אפריל הקרוב, אבל אוריירו כבר נמצאת בשלב ההכנות ולפי הדיווחים הזמינה ספרי צמרת להפקה כדי לייעץ לה בנוגע לעיצוב השיער והפיאות שתחבוש לאורך הסרט. אחת מהן, כאמור, עולה לא פחות מ-1,500 דולר. גורמים בהפקה כבר הבהירה לאוריירו כי זה לא מקובל עליהם, ושאם היא תרכוש את הפאה לצורך הצילומים, היא תיאלץ לעשות זאת באמצעות כספה הפרטי. 

אוריירו נחשבת לשם דבר בעולם הטלנובלות, וזוכה לקהל מעריצים גדול גם בישראל בזכות תפקידה ב"בובה פראית". במרץ 2018 הכוכבת הלטינית - שמתחזקת גם קריירת פופ מצליחה - הייתה צפויה להגיע להופעה בהיכל מנורה מבטחים בתל אביב, אך דחתה אותה ברגע האחרון, כאשר ההסבר הרשמי נגע לאשפוז מסתורי שלה בבית חולים בארגנטינה. בהתחשב בביקור האחרון בארץ של כוכבת אוויטה האחרת - מדונה - אולי מדובר היה בהחלטה נבונה מצדה.

View this post on Instagram

Quédate contigo y jamás te abandones.

A post shared by Natalia Oreiro (@nataliaoreiro_oficial) on