בעוד ספיישל האיחוד המצופה של הקאסט של "חברים" נדחה בגלל משבר הקורונה, ישנם כוכבי עבר טלוויזיוניים אחרים שלוקחים את העניינים לידיים שלהם, בדיוק בזמן. פראן דרשר, שכיכבה בסדרה האייקונית "נני" וגם הייתה אחת מהיוצרות שלה, הפתיעה את המעריצים עם צילום מסך שלה ושל שאר כוכבי הסדרה באפליקציית זום, שהפכה לאפליקציית הרשמית לניהול שיחות וידאו מרובות משתתפים בימי הבידוד והסגר.

במה מדובר? כבר בשבוע שעבר דרשר נתנה טיזר בטוויטר - היא שיתפה ציוץ של עוקבת שהתחננה ש"נני" תגיע לאחד משירותי הסטרימינג כדי להנעים את הבידוד, וכתבה: "תחזיקי מעמד! יש לנו הפתעה בשבילך! הודעה בהמשך השבוע! וויייייי!!!". ההודעה הגיעה, ומדובר בהקראה של הפרק הראשון של הסדרה על ידי השחקניות והשחקנים דרך Zoom, שכוללת את כל הדמויות הראשיות - פראן פיין הקומסטיקאית שהפכה לאומנת, מפיק מחזות הזמר מקסוול שפילד וילדיו, מנהל משק הבית האגדי ניילס, סיסי ואפילו סילביה, אמה של פראן בגילומה המעולה של רנה טיילור בת ה-87.

"נני" שודרה במקור במשך שש עונות, החל מ-1993 ועד 1999 ברשת CBS בארצות הברית, ושודרה במקביל גם בישראל. כשדרשר רק נתנה את הטיזר הראשון, רוב מעריצי הסדרה הניחו שהעונות צפויות לנחות באחד משירותי הסטרימינג החדשים של רשתות השידור והאולפנים ההוליוודיים. אבל ההפתעה היא אפילו טובה יותר - איחוד וירטואלי שככל הנראה כבר צולם, וצפוי לעלות בערוץ היוטיוב הרשמי של אולפני סוני ביום שני הקרוב.

"צחוק הוא התרופה הכי טובה! לכן, פיטה ואני חשבנו - נכון שזה יהיה נהדר אם נאחד את הקאסט המקורי של 'נני' לקריאה וירטואלית של הפיילוט?", אמרה דרשר בהודעה הרשמית לעיתונות. פיטה, אגב, הוא שם החיבה שלה לפיטר מארק ג'ייקובסון, שיצר איתה את הסדרה. "מדובר ב'הופעת מגפה' חד פעמית עבור המעריצים שלנו מסביב לעולם שנמצאים כרגע תחת לחצים בבידוד וזקוקים לעידוד! זה בהחלט עודד כל אחת ואחד מאיתנו ואנחנו מקווים שזה יעודד גם אתכם".