יפתח קליין לוהק לתפקיד ראשי בעונה השנייה של "השוטרים", דרמת הפשע של קשת 12, כך נודע ל-mako. השחקן יגלם את דניאל קלנר, מפקד סיירת מטכ"ל לשעבר, שמתמודד על ראשות העיר נהריה וקורא תיגר על שלטונו של ראש העיר הנצחי ניסים בנימיני. קליין מצטרף לקאסט השחקנים הקיים של הסדרה וביניהם שני כהן, צחי הלוי, מאור שוויצר, דני שטג, דניאל גד, שלומי יפרח ודור הררי. 

העונה השנייה מתרחשת כשנה לאחר מעצרם של השוטרים בסוף העונה הראשונה: השוטרים משתחררים ממאסר, והמשטרה מסרבת להחזירם לשירות - וגם מונעת מהם לשאת נשק להגנה עצמית. הם שוב מופקרים אל מול איומיו שלהעבריין הצעיר מאור עזרא. הם יעשו הכל כדי לנקות את שמם ולהתקבל בחזרה למשטרה, אלא שכדי לעשות זאת, הם יצטרכו להסתכן כמו שמעולם לא הסתכנו - ולהתקרב עוד אל הצד הלא נכון של החוק. צילומי העונה השנייה של "השוטרים" צפויים להתחיל בקרוב. 

קליין נחשב לאחד השחקנים המוערכים בתעשייה הישראלית. הוא מוכר בין השאר מתפקידיו ב"נודל", "למלא את החלל", "שבעה ימים באנטבה" ו"מראות שבורות", ולאחרונה כיכב בסדרה "אחד על אחד" של כאן 11 וב"ילדים ביער" של yes. 

"השוטרים" היא דרמת פשע משטרתית של קשת 12 אותה יצרו רותם שמיר ויובל יפת והפיקה קודה תקשורת. היא נכתבה  בהשראת פרשת השוטרים הנוקמים, ובתקופת שידורה של העונה הראשונה זכתה להצלחה רבה.