הבייבי בום של כוכבי "משחקי הכס" נמשך: חודשיים לאחר שאחותו בסדרה, סופי טרנר (יחד עם בן זוגה ג'ו ג'ונאס), הביאה לעולם את בתה הבכורה ווילה, גם קיט הרינגטון (ג'ון סנואו) מצפה כעת לילד ראשון. הרינגטון, כזכור, נשוי מאז חודש יוני שעבר לשחקנית רוז לזלי - שגילמה ב"משחקי הכס" את זוגתו ייגריט.

לזלי  שאחרי "משחקי הכס" כיכבה גם בסדרה "הטובות לקרב", הודיעה על הריונה במסגרת ראיון חדש למגזין Make הבריטי. הראיון כלל גם צורת צילומים, בהם השחקנית הציגה לראשונה את בטנה ההריונית.

View this post on Instagram

So wonderful working with the beautiful Rose Leslie for the cover story of @make_magazineuk out now! A very special all woman team photographic shoot capturing Rose at this wonderful time as she prepares for motherhood for the first time! My team were: @billiescheepersphotography @liztaw doing beautiful hair and @justinejenkins wonderful makeup. Rose wears @stellamccartney. Huge thanks to @vrwpublicity for organising the shoot and to Hannah Rand for her interview. #roseleslie #makemagazine #rose #portraitphotography #portrait #interview #covershoot #cover #stellamccartney #gameofthrones

A post shared by Ursula Lake (@ursula_lake) on

השמועות על זוגיות בין שני השחקנים החלו כבר בשנת 2012, ולאחר פרידה לזמן מה הם חזרו והמשיכו ללבות את הדיווחים על רומן ביניהם. מערכת היחסים הפכה לרשמית בשנת 2016, ושנה לאחר מכן הרינגטון ולזלי כבר היו מאורסים. 

"זו הייתה חוויה מדהימה, ומבחינתי כשחקנית, זה בהחלט פתח הרבה דלתות", סיפרה לזלי בראיון החדש על העבודה בסדרה. את חודשי הקורונה, אם תהיתם, היא והרינגטון מעבירים באחוזה במזרח אנגליה, אותה השחקנית מכנה "הבית שג'ון סנואו בנה". 

חתונה לבנה: כוכבי "משחקי הכס" התחתנו  (צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", שידורי קשת)
מצפים לילד ראשון. מזל טוב! | צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", שידורי קשת

אגב, הרינגטון הוא לא השחקן היחיד של הסדרה שמצפה בימים אלה לילד. בחודש אפריל היה זה השחקן הפת'ור ביורנסון, שגילם את דמותו של "ההר", שהודיע כי הוא וזוגתו קלסי הנסון צפויים להביא בקרוב לעולם בן ראשון.