בין אם רציתם ובין אם לא - אבל בואו, ברור שרציתם - מאמא ג'ון חוזרת. ג'ון שאנון, מי שהתפרסמה בתור אמה של כוכבת הריאליטי הצעירה האני בובו ומשם המשיכה לתכנית משל עצמה, עומדת לחזור בחודש הבא למסכי הטלוויזיה בארה"ב אחרי תקופה סוערת למדי שעברה עליה.

תכנית הריאליטי שעוסקת בחייה של ג'ון, שנקראה במקור "מאמא ג'ון: מ'לא' ללוהטת" (From Hot to Not) וכעת זוכה לשם "משבר משפחתי", עומדת לעלות בחודש מרץ הקרוב, כמעט שנה לאחר שידור העונה האחרונה שלה. בפרומו לעונה החדשה מוצגת האני בו בו, הבת שבזכותה מאמא ג'ון היא שם דבר בעולם כיום, אוכלת דגני בוקר כשלצידה קרטון חלב עליו מודעת "נעדרת" של אמה. "מה יקרה כשמאמא סוף סוף תחזור הביתה?" שואל הקריין, וזה כל מה שצריך בשביל לגרום לציפיות שלנו להגיע לשמיים.

View this post on Instagram

#MamaJune #FromNotToHot Family Crisis- airs this March 2020 on @wetv

A post shared by June Shannon (@mamajune) on

חזרתה של מאמא למסך מגיעה לצד לא מעט שערוריות שלה מהשנים האחרונות - כמו מעצר על החזקת סמים, פרסום תמונות מחדר מלון שהיא ובן זוגה ג'ינו השחיתו וניסיון של בני המשפחה להתערב במצב - ניסיון שתועד בעונה האחרונה של התכנית. הסדרה על ג'ון, אגב, הגיעה בעקבות ביטול הסדרה המקורית שעסקה בהאני בו בו, שנגרם בגלל מערכת יחסים שהתפתחה בין האם לבן זוגה לשעבר - עבריין מורשע שריצה עונש מאסר של עשר שנים, בין היתר על תקיפתה המינית של אחת מבנותיה.

בחודש שעבר ג'ון שברה שתיקה והעלתה פוסט לאינסטגרם בו סיפרה על הניסיון שלה להשתקם. "החלטתי לחזור, אני לא אומרת שאני מושלמת", כתבה. "אני מקווה שיום אחד זה (המצב) ישתנה, אני רוצה שיידעו שאני מתגעגעת אליהם ואוהבת אותם מאוד", הוסיפה בפנייה לבני משפחתה.

View this post on Instagram

Well decided to get back at it im not saying im.perfect as everyday is a strugglr n some days i just want to disappear n even though me n kids arent still seeing each other n its veen very hard on all of us but i hope one day that will cgange as i want them to know i miss n love them very much.

A post shared by June Shannon (@mamajune) on