מאז שהשתתפתה בעונתה ה-13, פרוואטי שאלואו הפכה לאחת הכוכבות הכי מוכרות של "הישרדות" האמריקאית. היא הובילה מהלכים אגדיים, חזרה לשלוש עונות נוספות (באחת מהן היא גם זכתה) - כולל העונה האחרונה ששודרה, ה-40 במספר - ומינפה את הקילומטראז' הלא מבוטל שלה לטובת פרויקטים רבים אחרים, בהם פרשנה את המתרחש על האי. וכאילו שכל זה לא מספיק, שאלואו גם שמרה על "הישרדות" הכי קרוב שיש: היא התחתנה עם ג'ון פינצ'ר, בעצמו בוגר של אחת מעונות הריאליטי הוותיק.

בשנת 2018, פינצ'ר ושאלואו, שמתפרנסת גם מהיותה מדריכת יוגה ומספר ילדים שכתבה, הביאה לעולם בת לה העניקו את השם אָמה. השניים דגמנו זוגיות מאושרת למדי - פינצ'ר ואמה אף הגיעו לבקר את שאלואו על האי, כשזו השתתפה בעונה האחרונה - אבל בסוף השבוע שעבר התברר שהשניים מתגרשים. כמה ימים לאחר מכן, מעריצי "הישרדות" האמריקאית גם גילו מה הוביל לאותה פרידה: שאלואו הוציאה צו הרחקה נגד פינצ'ר, מתוך חשש שהוא "יטריד, יתקוף, יכה ויאיים" עליה ועל בתם המשותפת. 

לפי פרטי צו הרחקה, על פינצ'ר נאסר להתקרב לשאלואו ובתם במרחק של פחות מ-90 מטר, ובוגרת הריאליטי גם דורשת שהוא ייגש לסדנא לטיפול בכעסים. השופט שטיפל בתלונה דחה את הבקשה הזו, אך הבהיר כי נאסר על פינצ'ר לבקר את בתו. לא הרבה ידוע על הנסיבות בגללן שאלואו החליטה לבקש את אותו צו הרחקה, אך לפי פרסום של מגזין People, היא תיארה מקרים בהם פינצ'ר היה "תוקפני פיזית ומילולית" כלפיה, כולל במפגש חברתי שנערך בסוף החודש שעבר. 

פרוואטי שאלואו ומישל פיצג'רלד ב"הישרדות" (צילום: MGM Worldwide Television Distribution)
ביקשה שפינצ'ר יישלח לסדנאות שליטה בכעסים. שאלואו ב"הישרדות" האמריקאית | צילום: MGM Worldwide Television Distribution

במסגרת אותו מפגש, שאלואו ופינצ'ר התווכחו האם בתם הפעוטה תישן בבית שלה או של חברתם, ולטענתה הוא אמר לה ש"לא אכפת לי ממך. אני מקווה שתתאבדי. את יכולה ללכת לתוך התנועה. את יכולה לקפוץ מצוק", בנוסף לאמירות חמורות עוד יותר. שאלואו סיפרה שבאותו זמן היא כבר הקליטה את מעשיו של בעלה במכשיר הטלפון שלה, והעידה: "הוא התנפל עליי, תפס אותי בזרוע ושלף את הטלפון מהידיים שלי". לאחר מכן, שאלואו התקשרה למשטרה, ופינצ'ר אכן נאזק על ידי השוטרים אך לא נלקח למעצר. לדבריה, היא "לא רצתה שהוא ילך לכלא", בין היתר משום שבן זוגה לשעבר עובר טיפולים נגד סרטן בימים אלה. 

"ג'ון התנהג ככה גם בעבר, כשלא היה מסביב מישהו שיפריד בינינו", סיפרה שאלואו בפנייה שלה לבית המשפט, "כשאני נמצאת איתו לבד בבית ויש לו את ההתפרצויות האלימות האלה, אין לי לאן לברוח. אני כל כך מפחדת על שלומה הפיזי והנפשי של אמה, בהתחשב בזה שהיא שומעת ורואה את אבא שלה צורח ומתנהג באלימות כלפיי". פינצ'ר, מצדו, הציג גם הוא תיאור של אותו עימות, והכחיש ש"הכה, בעט או דחף" את שאלואו במהלך אותו יום.


אם נפגעת מאלימות במשפחה, באפשרותך לפנות בשיחת טלפון למוקד 118 
לגברים - שיחת טלפון למוקד הייעודי 1218
או בפנייה שקטה באמצעות שליחת מסרון (SMS) למספר 055-7000128