הד"ר מגיע: השחקן האנגלי יו לורי, זוכה פרס גלובוס הזהב וכוכב סדרת הדרמה "האוס", מצטרף לעונה השלישית של הסדרה הישראלית "טהרן" - ותופס את מקומה של גלן קלוז, שכיכבה בעונתה השנייה. כמו קודמתה, גם העונה החדשה של "טהרן" תשודר בכאן 11 במקביל לשירות הסטרימינג אפל TV פלוס, והצילומים אליה מתחילים בימים אלה. 

במסגרת תפקידו בעונה החדשה של "טהרן", זוכת פרס האמי הבינלאומי שיצרו משה זונדר, דנה עדן ומאור כהן, לורי יגלם את מפקח הגרעין אריק פיטרסון. הוא יככב לצד השחקנית ניב סולטן, שתחזור אל תפקידה כסוכנת המוסד תמר רביניאן, כשאיתה ממשיכים השחקנים מהעונות הקודמות שון טאוב ושילה ווסו. בנוסף, בעונה החדשה ישתתפו גם המצטרפים החדשים ששון גבאי, בהר פארש, פניקס ראי ואחרים. 

לורי, שמככב בימים אלה בקומדיית המדע הבדיוני "אווניו 5" מבית HBO, חתום על עשרות תפקידים על המסך הגדול והקטן. הוא החל את דרכו המקצועית בראשית שנות ה-80, והשתתף לימים בקומדיות הטלוויזיוניות "קטעים עם פריי ולורי" ו"הפתן השחור". בעשור האחרון, מאז ירידת "האוס" בכיכובו אחרי שמונה עונות, הוא כיכב גם במיני-סדרה "מנהל הלילה" והתארח בתפקיד קבוע בקומדיה "ויפ". התפקיד ב"טהרן", מטבע הדברים, מסמן את הפעם הראשונה שבה הוא משחק בהפקה ישראלית.