לורה פריפון, כוכבת הסדרות המצליחות "מופע שנות ה-70" ו"כתום זה השחור החדש", מוציאה בעוד כשבועיים ספר חדש הנקרא "You & I, as Mothers". הספר משלב טיפים לחיים מוצלחים מאת פריפון, אך גם מתפקד כממואר בו פריפון חושפת חלקים נרחבים מחייה האישיים.

בראיון לקידום הספר שהעניקה למגזין People, מספרת פריפון כי אמה לימדה אותה להיות בולימית. "זה התחיל כשהייתי בת 15 ונמשך עד סוף שנות העשרים שלי", מספרת פריפון, שלדבריה גדלה בתור ילדה בריאה ואתלטית עד שהגיעה לאודישן בגיל 15. באודישן נאמר לפריפון כי עליה להוריד כ-11 ק"ג ממשקלה, מה שהפך במהרה ל"פרויקט משותף" שלה ושל האם.

"אמא שלי התחילה לשקול אותי בכל בוקר ומדדה אותי", מספרת פריפון, שהגיעה למשקל של כ-47 קילוגרמים, המטרה שהציבה לעצמה ביחד עם אמה. "זה היה דבר משותף שעשינו ביחד", מספרת פריפון על התקופה ההיא ומציינת כי גם אמה סבלה מבולימיה כשלמדה בקולג': "אחרי שהיא ירדה במשקל, היא פגשה את אבא שלי. אז בשבילה, להיות רזה היה שווה ערך להצלחה".

למרות הדברים הקשים, פריפון מספרת כי אין לה שום כעס כלפי אמה, שמתמודדת בשנים האחרונות אלצהיימר: "אני חושבת שהיא ניסתה לעזור לי בדרך שלה. אני לא רוצה לכעוס עליה, במיוחד עכשיו, כי אני לא יודעת כמה זמן נשאר לנו. אני רוצה שהרגעים בהם היא נוכחת יהיו טובים", היא מסבירה. 

כאן לא נגמרים הגילויים האינטימיים של השחקנית. חלק מהספר גם מוקדש להפלה שנאלצה לעבור בהריונה השניה. שנה אחרי שפריפון ובן זוגה, השחקן בן פוסטר ("המעניש"), הביאו לעולם את בתם אלה ב-2017, היא נכנסה להריון נוסף במהלכו גילתה בשבוע ה-16 כי ייתכן שהיא סובלת ממצב רפואי המונע מהעובר להתפתח באופן תקין. 

"המוח (של העובר) לא גדל והעצמות לא גדלו", מספרת פריפון. "נאמר לנו שההריון לא יוכל להגיע לסופו ושהגוף שלי נמצא בסכנה אם נמשיך", היא מסבירה. לפי פריפון, "בן החזיק אותי ובכיתי, נאלצנו לעצור את ההריון. הרגשתי שהגוף שלי נכשל ושנכשלתי להביא עוד ילד לעולם. כל המעגל של 'מה פגום בגוף שלי' חזר. פחדתי שאיכשהו ההתעללות בגוף שלי גרמה לכך שהדברים השתבשו", גילתה השחקנית, שבהמשך גילתה כי אין קשר בין הדברים. "הרופאים אישרו שזה לא היה קשור אבל ברגעים כאלה קל לך להעניש את עצמך", היא מסבירה.

View this post on Instagram

This week, I have some exciting news to share about my second book, #YouandIasMothers! I can’t wait for you to hear all about it, so check out the full video over on my YouTube channel at the link in my bio. #PrepOn

A post shared by Laura Prepon (@lauraprepon) on