אז מי ייכנס למתחם של "אהבה חדשה" במקום רועי? אתמול (שבת) שודר ברשת 13 פרק דרמטי במיוחד ב"אהבה חדשה": לראשונה בתולדות התוכנית, אחד מהכוכבים הקבועים פרש בעיצומם של הצילומים. רועי אסף, הדייר שאכלס את דירה מספר 4, עזב את מתחם האהבה לאחר שלי-ים בן עמי, בת זוגו בששת הימים הראשונים של התוכנית, החליטה לסיים את הקשר.

בסיום הפרק ששודר אתמול (פרק 6), קיבלנו הצצה לאירועי הפרק הבא – ובמהלכה התברר שגבר אחר ייכנס לדירה 4 במקומו של רועי שבור הלב. "זה טוויסט מטורף בעלילה", מציינת המנחה מאיה ורטהיימר, וכוכבות העונה נראות המומות במיוחד ברגע בו הן רואות את הדייר החדש. המתח בשיאו, שכן בהצצה לא גילו לנו את זהותו של אותו גבר מסתורי – אבל האמת? אנחנו חושבים שהצלחנו להבין מי זה. ויש לנו גם כמה הוכחות.

מתוך "אהבה חדשה" (צילום: רשת 13)
דור טאוב ב"אהבה חדשה". מה דעתכם, הוא יעשה קאמבק? | צילום: רשת 13

ובכן, אם להסתמך על כמה רמזים, נראה שהגבר שייכנס למתחם של "אהבה חדשה" בתור דייר קבוע הוא לא אחר מאשר דור טאוב – שנכנס למתחם בתחילת העונה בתור בן זוג של הדיירת נויה אריאלי, ועזב אותו בפרק הקודם (פרק 5), לאחר שנויה בחרה להיפרד ממנו. כזכור, השניים סיימו את היחסים ביניהם באווירה עכורה במיוחד, ככה שאם דור הוא אכן הדייר הנכנס, אפשר להניח שזו תהיה טלטלה של ממש עבור נויה – שתאלץ להיות שם בזמן שהאקס שלה מנסה למצוא אהבה חדשה עם אישה אחרת. 

אבל רגע, למה אנחנו חושבים שדור הוא הדייר הנכנס? ובכן, מכמה סיבות. הדייר החדש אמנם מצולם מהגב, ככה שלא נראה את פניו ואת שיערו, אבל הצופים חדי העין ישימו לב למזוודה שאותה הוא גורר: בדיוק אותה המזוודה כמו המזוודה של דור, שאותה ראינו בפרק 5, כשהוא ארז את חפציו. בנוסף, אפשר לשים לב שהגבר המסתורי לובש מכנסיים שחורים קצרים עם קרעים – מכנסיים שדומים באופן מחשיד למכנסיו של דור מפרק 5, גם הם מכנסיים שחורים קצרים עם קרעים. וכמובן, אי אפשר שלא להתייחס לתגובה הנדהמת של נויה כשהיא רואה את הגבר שיחליף את רועי במתחם. נכון, כל שלוש הנשים היו מופתעות כשהוא הגיע, אבל ההלם של נויה נראה כמו ההלם הגדול ביותר. 

ההוכחות מצורפות כאן, מוזמנים לשפוט בעצמכם

מתוך "אהבה חדשה" (צילום: רשת 13)
דור אורז את המזוודה שלו, מתוך פרק 5 של "אהבה חדשה" | צילום: רשת 13

מתוך "אהבה חדשה" (צילום: רשת 13)
הדייר החדש, מתוך ההצצה לפרק הבא של "אהבה חדשה". המזוודה שלו זהה לזו של דור | צילום: רשת 13

מתוך "אהבה חדשה" (צילום: רשת 13)
דור לובש מכנסיים קצרים שחורים עם קרעים, מתוך פרק 5 של "אהבה חדשה" | צילום: רשת 13

מתוך "אהבה חדשה" (צילום: רשת 13)
מתוך ההצצה לפרק הבא. הפלא ופלא - גם הדייר החדש לובש מכנסיים קצרים שחורים עם קרעים | צילום: רשת 13