חברת הכנסת לשעבר, נאוה בוקר, העניקה לפני מספר חודשים את פרס הזמר העברי לאייל גולן. ההכרזה על מתן הפרס לא עברה בשתיקה וגררה ביקורות נרחבות נגד חברת הכנסת. לאחר שצפתה בוקר בתחקיר של אורלי וילנאי וגיא מרוז, בנושא פרשת "משחקי חברה", הודתה כי הייתה שוקלת מחדש את מתן הפרס.

בוקר התראיינה הבוקר לסיון כהן ב-103fm וסיפרה כי צפתה ברוב הסרט והתקשתה לראותו. "אני רוצה להבהיר: אות ההוקרה שהוענקה לאייל גולן הוענקה על תרומתו לזמר העברי בלבד", הדגישה בוקר בראיון.  "אנחנו לא בחנו את הרמה המוסרית. באותם ימים, ואני לא חוקרת משטרה, מעשיו נבדקו על ידי החוק והתיק שלו נסגר. מאוד קשה לי עם מה שמייחסים לו. בהנחה שהן דוברות אמת זה מבחיל ולא מוסרי. קשה לי לראות את זה".

"כל התרבות הזאת של אמנים שמקיימים יחסים עם מעריצות זה באמת מבחיל וזאת תרבות שקיימת לצערי. אומרים שמותר לו בחדרי חדרים לעשות מה שהוא רוצה ואלה במקרה הזה לא היו קטינות. אייל גולן הכחיש שהוא אמר להן לפנק... הן גם יכלו לומר לא וחבל מאד שהן לא אמרו לא".  בוקר התעקשה להבהיר שחשוב לשמוע את שני הצדדים בסיפור: "זה פוליגרף מטעם. אני רוצה להביא גם את הצד השני: יש כל כך הרבה מקרים במדינה שהתגלו... בואי תתני את הצד הזה, יש נטייה לפגוע באנשים. אנחנו כחברה צריכים לבדוק ולחקור ואם זה קרה אז לא למהר ולחרוץ גורלית. נגד משה איבגי יש כתב אישום ואף אחד לא שלל ממנו את הפרס"."בעקבות הסרט אני מבינה שהיו כוונות לפתוח בחקירה נוספת וכאן יש בעיה והייתי שוקלת מחדש את הענקת הפרס. אני שומעת על כל כך הרבה... בהנחה שהמקרים נכונים זאת סלידה עמוקה מאוד. ואם היינו נוברים במוסריות של כל אחד מהאמנים והמועמדים אני בטוחה שלצערי היינו מוצאים. גם אני חוויתי גם דברים לא נעימים".

בהמשך הראיון שיתפה בוקר שגם היא עברה תקיפה מינית והוסיפה: "אני לא מעוניינת לדבר על זה כרגע. דברים מהסוג הזה גורמים לי חלחלה. כשאני אחליט להתוודות אז אספר על כך. כרגע ממש לא". לסיכום, נשאלה בוקר האם כמי שעברה תקיפה מינית, הייתה מעניקה לאייל גולן את הפרס וענתה: "לא בטוח, אני צריכה לבדוק את העובדות. אי אפשר לעשות רצח אופי, הייתי בודקת לעומק. כשהענקנו את הפרסים זה היה אחרי, כבר אחרי שהתיק נסגר. הייתי שוקלת מחדש. אם היום, כפי שמדברים על כך, בהחלט לא הייתי".