ה-16 במאי נגמר, האירוויזיון (לא) נערך, וזה הזמן להשאיר את "פקר ליבי" מאחור ולהמשיך הלאה לשיר החשוב הבא: "וולקנו מן". "איש הר הגעש" הוא לא באמת שיר מתוך תחרות הזמר האירופית, למרות שעם תלבושות, איפור והפקה שכאלה קל לטעות. אז במה מדובר? שיר פיקטיבי לחלוטין, סנונית ראשונה מתוך "האירוויזיון: סיפורה של Fire Saga" - אחד מהסרטים הכי מדוברים של נטפליקס לשנת 2020, שב-26 ביוני סוף סוף ייצא לאור.

במרכז "האירוויזיון", או בשמו המלא והקליט "תחרות הזמר של האירוויזיון: סיפורה של Fire Saga", ניצבים לארס אריקסון וסיגריט אריקסדוטר, צמד זמרים איסלנדי בשם Fire Saga שנשלח לייצג את המדינה בתחרות. סיגריט היא השחקנית רייצ'ל מקאדמס ("ילדות רעות", "ספוטלייט") ולארס הוא וויל פארל, שגם כתב והפיק את הקומדיה החדשה, שהייתה צפויה לעלות כבר החודש (במקביל לאירוויזיון עצמו) ונדחתה בשל התפרצות הקורונה.

מקאדמס ופארל הם ממש לא השמות הגדולים היחידים בסרט. אל השניים מצטרפים גם פירס ברוסנן, בתור אביו של ברוסנן, דן סטיבנס ("אחוזת דאונטון"), דמי לובאטו (בתור זמרת מזרח-אירופאית בשם קטיאנה) ועל פי כמה דיווחים - גם תפקיד קטן של נטע ברזילי, ישראלית שיודעת דבר או שניים על התחרות. אגב ישראל - חלק משמעותי מהסרט צולם ממש כאן, במהלך האירוויזיון של השנה שעברה, לאחר שפארל ומקאדמס הגיעו ארצה לכמה ימי צילום. 

בשיר החדש, שמשמש כמעין טיזר ראשון לסרט, פארל ומקאדמס (שלמעשה שרה בליפסינק לקולה של זמרת אחרת) נותנים את כל מה שהיה אפשר לצפות לו בלהיט פופ נורדי: תלבושות ויקינגים, זמרים ניצבים על קרחון וכמובן שורה שכוללת את המילה "פיורדים" - עם לוקיישן מתאים ברקע. "וולקנו מן", כיאה לשיר לכל דבר ועניין, כבר נמצא בפלטפורמות הסטרימינג, ובחודש הבא צפויים להצטרף אליו יתר השירים מתוך הסרט. 

מעבר לפרטים שכבר צוינו, מה שעוד ידוע על עלילת הסרט הוא שנת ההתרחשות שלו: 1972, 16 שנה לפני ההופעה הראשונה של איסלנד בתחרות האמיתית. את "האירוויזיון: סיפורה של Fire Saga" ביים דיוויד דובקין, שבין הקומדיות הרומנטיות אותן יצר בעבר אפשר למצוא גם את "לדפוק חתונה" - סרט שגם פארל וגם מקאדמס השתתפו בו. ואם כישורי השירה (לכאורה) של מקאדמס הרשימו אתכם, אתם מוזמנים לחפש את מולי סנדן השבדית (בוגרת אירוויזיון הנוער לשנת 2006), שהעניקה לה את קולה בקטעים המוזיקליים בסרט.