"זו לא חוכמה לומר 'סתיו אשמה בהכל'": העונה הנוכחית של "האח הגדול" מסעירה את הצופים עוד מיום עלייתה למסך, אבל נראה שבימים האחרונים השיח סביבה עלה מדרגה – וזאת סביב הפרישה של אורי נגר, מהדיירים הבולטים של הכניסה השנייה, שהוא הדייר הרביעי לעזוב את הבית מרצונו. ברשת עולות טענות לפיהן אחת הסיבות לעזיבתם של המשתתפים – גיא איתן, לין אלפי, בן ויארניק וכעת גם נגר – היא המתמודדת סתיו קצין: רבים מאמינים שההפקה מעדיפה את סתיו על פני שאר דיירי הבית, ולא רק שהם סבורים כי נוכחותה השנויה במחלוקת של סתיו מחבלת בהנאתם של הצופים בתוכנית - אלא שהיא גם הובילה, במידת מה, לפרישות של ארבעת הדיירים.

כעת גיא איתן, שהיה הדייר הראשון לפרוש מהתוכנית ועשה זאת אחרי 35 ימים בבית האח, הגיב לטענות הללו בסטורי שפרסם בחשבון האינסטגרם שלו. "כמה מילים על הלינץ' והתופת שעושים לסתיו קצין ברשת", פתח איתן והוסיף כי "אני מדבר רק בשביל עצמי". לדבריו, "אני לא מחסידי סתיו, אפשר להתווכח אם היא טובה או רעה. אבל על דבר אחד אי אפשר להתווכח וזה שסתיו היא דמות מעניינת".

איתן המשיך וכתב: "כדייר זה בלתי אפשרי לחיות איתה בכבוד, אבל כצופה לראות אותה 3 פעמים בשבוע שעה ביום זה מעניין ונחמד. שמעתי טענות שהיא אחראית לעזיבות שלנו, שלהפקה יש יד מכוונת, שזה מופע יחיד ושכל זמן המסך הולך אליה. בואו נדבר לעניין: כולנו כדיירים ירדנו במדרגות שווה בין שווים, ועם האפשרות להיות דמויות דומיננטיות. חלקנו ידענו לנצל את זה וליצור עניין וחלקנו נמנענו מזה משיקולים כאלו ואחרים".

בהמשך הגיב איתן בעקיפין על ההתבטאויות של חלק מהדיירים המודחים בנוגע לסתיו, ובפרט באשר לחלק שלה לכאורה בהדחתם מהתוכנית. "זה לא חוכמה בדיעבד לומר 'אכלו לי שתו לי, סתיו אשמה בהכל'. זה לא בושה להפסיד אבל זה כן בושה לא לדעת להפסיד בכבוד. אז בואו לא נהרוס את המשחק. יצאנו החוצה, אנחנו לא חלק, ונפרגן לכל אלו שהגיעו הרבה יותר רחוק מאיתנו".