"חברים" אמנם זכתה בשנים האחרונות לעדנה מחודשת בזכות נטפליקס, אבל מיותר לציין שרמת הבאזז סביב הסדרה והכוכבים שלה לא מתקרבת לזו שהייתה במהלך השידורים המקוריים, שנגמרו לפני 16 שנה. דוגמה לאותו טירוף סביב ששת הכוכבים שהיו די אנונימיים עד אז, אפשר למצוא בראיון חדש של מאט לה-בלאנק (ג'ואי) לתכניתה של קלי קלארקסון.

במהלך הראיון, שצולם עוד לפני התפשטות נגיף הקורונה והמעבר של תכניות אירוח רבות לפורמט של שיחות וידאו, סיפר לה-בלאנק על סיטואציה אחת שחידדה כמה תשומת הלב סביבו הייתה מופרעת. "אני זוכר שפעם אחת, זה היה במהלך השבוע, זיפזפתי בין ערוצים וראיתי חדשות", סיפר השחקן, "ומסיבה כלשהי, הם הציגו מסך מפוצל ל-6 חלקים". מה היה הרעיון של אותו מסך מפוצל? לה-בלאנק מספר ש"כל אחד (מהמסכים, ר.א) הציג את אחד מהבתים שלנו, כמו בתצלום אווירי. צפיתי בזה ולא היה שום מידע או חדשות, פשוט הראו את הבתים".

מסתבר שלה-בלאנק אמנם הרגיש לא בנוח מהחדירה לפרטיות שלו ושל יתר החברים לסדרה, אבל כן הצליח למצוא נקודה אופטימית להסתכל עליה. "אני זוכר שהסתכלתי מקרוב על הבית שלי וחשבתי 'פאק, אני צריך לתקן את הגג'. אז ההליקופטר טס ולקחתי סולם ועליתי לשם". 

לה-בלאנק, שגם שיחזר את תפקידו בתור ג'ואי בסיטקום ההמשך שנשא את שמו, סיפר בראיון על העובדה שהתכנית ממשיכה להיות פופלרית, גם יותר מרבע מאה לאחר שעלתה לראשונה. "זה איכשהו מרגיש רלוונטי היום כמו שזה הרגיש אז", סיפר לקלארקסון, וציין כי היכולת לצפות בבינג' איפשרה לסדרה להגדיל את הקהל שלה גם לצופים שכלל לא נולדו כשהסדרה עלתה. "זה מצחיק כי אנחנו כל כך יותר מבוגרים עכשיו. אתה מסתכל על הטלוויזיה וחושב 'תראה איך אתה צעיר!' ואז אתה חוזר לעצמך ואומר 'ג'יזס'", סיפר. 

בנוסף ללה-בלאנק, גם קורטני קוקס (מוניקה) דיברה לאחרונה (שוב) על הסדרה שפירסמה אותה. בראיון מרחוק לתכניתו של ג'ימי קימל, סיפרה קוקס כי היא בקושי זוכרת את עצם העובדה שהיא השתתפה בתכנית. "אני כמובן זוכרת שאהבתי את כולם ונהניתי, ואני זוכרת קטעים מסוימים מהחיים שלי שהייתי שם במהלכם, אבל אני לא זוכרת את הפרקים", סיפרה. בשביל לכפר על אותה שיכחה, קוקס סיפרה שהיא מנצלת את ימי ההסגר בכדי להשלים פרקים של הסדרה שהספיקה לשכוח מהם. 

לפני מספר שבועות הודיעו לה-בלאנק, קוקס ויתר החברים לקאסט "חברים" על ספיישל איחוד שיצולם לסדרה. הספיישל, שצפוי היה להשיק את שירות הסטרימינג החדש של רשת HBO, היה אמור לכלול שיחות לא מתוסרטות בין הכוכבים. כמו רוב הפרויקטים בתעשיית הבידור בימים שלאחר התפרצות הקורונה, גם האיחוד הזה נאלץ להידחות - לפחות לבינתיים.