אם צפיתם ב"לאב איז בליינד" של נטפליקס ולא התאהבתם בזוגיות המתוקה של קמרון ולורן, אנחנו ממליצים בחום ללכת לבדיקה קרדיולוגית. אמנם מדובר בשני אנשים די משמימים (במיוחד ביחס למשתתפי ריאליטי), אבל בין קאסט הומוגני עד כדי פיהוק, לפחות הם סיפקו קצת מתח בצורת הדיון התרבותי על אהבה בין-גזעית. ובלי קשר, מדובר פשוט בשני אנשים חמודים שמגיע להם כל האושר בעולם, גם אם אושר וחמידות הם לא החומרים שמייצרים דרמה מסעירה בריאליטי.

אבל אם אהבתם אותם וגם טרחתם להתעדכן אם הם עדיין ביחד, הנה חדשות טובות: השניים בדרך להקים ערוץ יוטיוב, שיעדכן את מעריצי התוכנית בהתרחשויות החיים שלהם, שבתקווה יהיו מעט יותר סוערים ממה שראינו עד כה. בשבוע שעבר, בני הזוג אמרו בריאיון לערוץ E! שהם "רוצים לחלוק עוד מהסיפור שלהם", מה שמיד הצית שמועות ודיווחים על ספין-אוף פוטנציאלי בנטפליקס.

לעת עתה, לא ברור אם אכן יש תכנון כזה על השולחן או שאולי השניים סתם עשו טיזינג לקראת ההכרזה שלהם על ערוץ היוטיוב החדש. בריאיון, לורן אמרה שהיא הייתה שמחה מאוד לקבל עוד תוכנית שמתמקדת בה ובבן זוגה, אבל נראה שבינתיים הם לא מחכים לנטפליקס ולוקחים את העניינים לידיים. לא מפתיע, בהתחשב בכך שהמקצוע של לורן הוגדר בתוכנית כ"יוצרת תוכן", שהוא לרוב שם נרדף ליוטיוברית.

לערוץ היוטיוב החדש יקראו "Hangin' with the Hamiltons", והשניים יתנו בו הצצה לחיים המשותפים, טיפים לנישואים מאושרים, יקחו את הצופים איתם לטיולים וחופשות וגם יציגו את התוספת החדשה למשפחה - הכלב ספארקס. בסרטון שמציג את ערוץ היוטיוב, לורן מזמינה גם את מי שלא צפו ב"לאב איז בליינד" להצטרף למסע שלהם, וקמרון מודה לכל מי ששלחו להם הודעות תמיכה והזדהות ברשתות החברתיות.

בנוסף, הם מבטיחים שהם כמובן ידברו על החוויה של להיות בזוגיות בין-גזעית, וכמו שלורן הגדירה את זה "דברים של נשים שחורות ודברים של גברים לבנים חתיכים". האם מדובר בערוץ יוטיוב שנראה מסעיר במיוחד? לא ולא, כמו שכבר אמרנו, אבל אפשר רק לפרגן לזוגיות הזאת, שהתחילה בנסיבות שגרמו לנו לגלגל את העיניים והפכה לסיפור אהבה מתוק וגם מאוד רלוונטי לעולם שמלא בשנאת חינם. הנה הוכחה ששחורים או לבנים - כולנו יכולים להיות משעממים.