השתתפות בתוכניות ריאליטי גובה לא מעט מהמתמודדים, אין ספק. קודם כל, מדובר בוויתור מוחלט על הפרטיות - ולזה מתלווים אתגרים מלחיצים, סכסוכים בלתי נמנעים וכנראה גם רגעים מביכים שיתועדו ויישארו לעד בזיכרון הציבורי. למרות החסרונות האלה, רבים עדיין בוחרים להשתתף בריאליטי מהסיבה הפשוטה שהתהילה שווה את הסבל. אבל בתוכנית אחת, "עירומים ומפוחדים" (Naked and Afraid), נראה שהמחיר שאחת המשתתפות נאלצה לשלם למען הפרסום היה גבוה מדי.

התוכנית המדוברת - מעין גרסה פחות פוטוגנית ויותר ריאליסטית של "הישרדות" - מציגה מדי שבוע את קורותיהם של שני אנשים, גבר ואישה, באמצע הג'ונגל ללא מזון, ללא מים, ללא מחסה וללא בגדים, כשבתנאים האלה עליהם לשרוד במשך שלושה שבועות. אחת המשתתפות בעונה הנוכחית של התוכנית, שמה מייגן, נקלעה למצב מבעית של ממש, עד שאפשר לטעות ולחשוב שמדובר בסיוט: במסגרת התוכנית, בת ה-27 מאריזונה נפלה קורבן למתקפת חרקים שפלשו לאיבריה הפרטיים.

בעת האירוע, אמרה מייגן בפחד כי "התחושה שהם זוחלים לאיברים הפרטיים שלי ולאזורים בגוף שלי שאני לא רוצה שהם יהיו בתוכם היא קצת יותר מדי בשבילי". באותו לילה החרקים הקשו על מייגן להירדם, והיא אף טענה שהיא ישנה כ-30 דקות בלבד. אפשר היה לשמוע אותה מתחננת שזה יסתיים כשהיא בוכה ומתפתלת מכאבים: "הם בכל מקום, הם נוהרים אליי. הם זוחלים בין שפתי הוגינה שלי. אני לא יכולה להתמודד עם זה".

המאבק חסר הסיכוי ביצורים המבחילים, ועוד כשהיא נמצאת באמצע המדבר, ייסר את מייגן עד כדי כניעה - והיא הפסיקה את השתתפותה ב"עירומים ומפוחדים" כארבעה ימים בלבד אחרי שהתחילה את האתגר. במהלך החילוץ שלה, מייגן הרהרה בכישורי ההישרדות שלה והבינה כמה דברים על עצמה: "אני לא באמת שייכת לטבע. הגוף שלי, הוא לא באמת מספיק חזק, אני מניחה. זה פשוט מדהים כמה קשה זה יכול להיות". 

המעריצים אמנם היו מאוכזבים מהפרישה הזריזה, אבל הם לא היו יכולים שלא להבין לליבה. גולש אחד כתב, "אני לא יכול להתמודד עם כמה יתושים בדירה שלי, אין מצב שהייתי עושה את זה יותר טוב ממנה... ואין לי וגינה!" גולשת נוספת כתבה, "החחקים שזוחלים עליך זה כמו לחיות בגיהינום. אני מצטערת שהם כל כך אכזריים".