ביום ראשון הקרוב (וכבר מחר ב-VOD) תעלה ב-HOT "ילדות סכסכניות", דרמה קומית חדשה ומדוברת בכיכובן של השחקניות מיה לנדסמן ועינת הולנד. עבור לנדסמן, שפרצה לתודעה בשנה האחרונה עם תפקידיה בסדרות "חזרות" ו"המפקדת", מדובר בתפקיד ראשון מאז הסערה סביב עמדותיה במהלך מבצע "שומר החומות", והמתקפה הקשה נגדה ברשת.

ב"ילדות סכסכניות" לנדסמן מגלמת את ליהי, סטודנטית לרפואה שעוברת לגור בתל אביב יחד עם לאה (הולנד, גם היא מ"המפקדת"), חרדית לשעבר שניתקה קשר עם משפחתה. הסדרה מלווה את הקשר שנרקם בין השתיים, כולל כל העליות והמורדות, ומתהדרת בקאסט מפואר שכולל גם את השחקנים ניב סולטן, מנשה נוי, רבקה מיכאלי, שולי רנד, חנה לסלאו, טלי שרון, שרה פון שוורצה ופלורנס בלוך. צפו בהצצה בלעדית לפרק הפתיחה של הסדרה:

מלבד השמות הגדולים על המסך, "ילדות סכסכניות" מושכת תשומת לב גם בזכות שתי היוצרות שנמצאות מאחורי המצלמה. טליה לביא, שזכתה להצלחה עם סרטיה "אפס ביחסי אנוש" ו"אחד בלב", ביימה את הסדרה - והקומיקאית והכותבת שיר ראובן היא התסריטאית הראשית בה, כשרבקה אלנבי משמשת תסריטאית נוספת. "ילדות סכסכניות" אף הייתה אחת הנציגות הישראליות בפסטיבל הסדרות הבינלאומי Canneseries שבקאן, שם הייתה חלק מהתחרות הרשמית בכמה קטגוריות מרכזיות, אליהן נבחרה מבין אלפי סדרות מסביב לעולם.