עונת הסיום של כתום זה השחור החדש עלתה בסוף השבוע (בישראל, ב-HOT ובשאר העולם - בנטפליקס), ועשרות מבקרי טלוויזיה וכתבי תרבות נפרדו ממנה בדמעות של צער או אושר. על אף שלא היתה הפקת המקור הראשונה של ספקית הסטרימינג העולמית, כתום הפכה כבר מעונתה הראשונה לאחת מסדרות הדגל של נטפליקס, לאחת הסדרות הנצפות ביותר שלה ולנקודת מכירה רצינית עבור החברה שבדיוק עשתה את המעבר מהקרנת סרטים וסדרות שהופקו על ידי גופים חיצוניים להפקות מקור. במילים אחרות, כתום זה השחור החדש היתה סדרה חשובה עבור נטפליקס, והפרידה ממנה היתה, בהתאם, אירוע חשוב עבור כל מי שתרם להפקתה.

ובעצם, כמעט לכולם. טארין מנינג, שמגלמת בסדרה את האסירה הלא בדיוק שפויה טיפאני "פנסטאקי" דוגט, מוכיחה בימים אלה שהמציאות לא רחוקה מהבדיון, והעלתה פוסט משונה באינסטגרם שמצליח לכסות הרבה מאוד נושאים - החל מזכויות בעלי חיים, דרך סחר בבני אדם ועד לעלבונות כלפי הסדרה והקולגות שלה.

הטקסט נפתח בבקשה נסערת מהעוקבים שלה להפסיק לאכול בעלי חיים, המשיך בזעקה לגבי סחר בבני אדם, ומיד לאחר מכן מאנינג סיפרה שדודתה נישאה לגבר שחור ויצאה נגד גזענות. היא המשיכה לעבור כך מנושא לנושא בלי שום היגיון וסדר, עד שלבסוף התייחסה לקריירה ההוליוודית שלה, וספציפית לסדרה. "החיים שלי הם בדיחה", היא כתבה בחלק המדאיג יותר של הפוסט והוסיפה, אולי ביחס לדמותה בסדרה: "החיים שלי נגנבו על ידי פושעת חולת נפש". מנינג גם כתבה: "הסדרה פגעה בי יותר מכל דבר אחר בחיים שלי. היא פוגעת באנשים. לא תדעו אף פעם בכמה אנשים היא פגעה!" והאשימה את הקולגות: "אין אף אחת מחברותיי לקאסט שאכפת לה ממני".

הפוסט כבר הספיק לרדת, ובמקומו מנינג העלתה תמונה שלה מצילומים למגזין וכתבה "אני בסדר", אחרי שרבים מהעוקבים שלה הביעו דאגה. אחת התגובות הגיעה מחברה לקאסט - לורי פטי, שמגלמת את לולי. היא כתבה לה: "היי, אני אוהבת אותך", ובתגובה מנינג כתבה: "אני יודעת ואני אוהבת אותך. אני מוותרת על הכל כדי לדבר על כמה הקריירה הזאת איומה, וכמה נורא התייחסו אלינו. איך לא ידעתי אף פעם אם אני חוזרת ולא ידעתי איך לארגן את החיים שלי כי הכל היה סוד. בולשיט שנועד לשרת אג'נדה חולנית כלשהי. שתלך להזדיין הסדרה הזאת. היא פגעה בי כל כך".

בפוסט המקורי מנינג גם כתבה שעברה טרור על ידי אדם ספציפי, ושכל הצוות הפנה לה גב בגלל שהיא עמדה על שלה. ולמרות שנמחק, הפוסט של מנינג צולם על ידי עוקביה כשהיה באוויר והופץ ברשתות החברתיות וגם באתרי הבידור. מנינג עדכנה מאז את שורת הביו באינסטגרם שלה, וטענה בה שלא היא כתבה את הפוסט (אם כי היא לא התייחסה לתגובות שנכתבו מחשבונה): "החשבון שלי נפרץ, ואני מצטערת על ההודעות האלה", כתבה, "חזרתי עכשיו והצלחתי למחוק".