אחד המשחקים הכי פופולריים של הרגע ברשתות החברתיות הוא "זהו את הטעות בחברים", ונראה כי מדובר באובססיה עולמית שלא יודעת שובע, ומזל. מאז שהסדרה עלתה במלואה לשירות של נטפליקס, היא הפכה להיות מדוברת אפילו יותר מהפקות המקור החדשות. בשנות התשעים והרבה לפני שידענו מה זה סטרימינג, לאיש לא הייתה אפשרות לעצור ולהתקטנן על כל פרט קטן, ובאותה המידה, גם האנשים מאחורי סדרות הטלוויזיה האהובות עלינו שמו פחות דגש על הפרטים הקטנים ועל המשכיות, בוודאי כשמדובר בסיטקום בעל עשר עונות ומאות פרטים.

מזל שההגבלה הזו כבר מזמן מאחורינו כי הגילוי הנוכחי של השעה מופיע בפרק שמונה עשר בסוף העונה השמינית, והוא קשור לאליוט גולד, מי שגילם מושא תשוקה זמני של פיבי וגם את אביהם של מוניקה ורוס, ג'ק גלר. בסצנה מתוך מסיבת יום הנישואים של הזוג גלר, רוס ורייצ'ל עומדים ומדברים עם ג'ק וג'ודי כשהם נוכחים לגלות שאלו סיפרו לכל אורחי המסיבה כי הם נשואים כדי להצדיק את הריונה המפתיע של רייצ'ל מרוס. אחת האורחות ניגשת לדבר עם רוס ורייצ'ל, וכשהם מסתובבים אליה, גולד מוחלף על ידי ניצב שרק נראה כמו האבא מ"אמריקן פאי". כשהם מסתובבים חזרה לדבר עם ההורים של רוס, אליוט גולד חוזר במפתיע:

צילום מסך

צילום מסך

הרגע הזה כנראה לא תוכנן להראות בכלל על המסך, מכיוון שניצב שהחליף את ג'ק היה נמוך ממנו משמעותית, עם משקפיים וחליפה אחרת לגמרי. אחד ההסברים האפשריים שעלו לגבי הטעות, הוא שכשהסדרה שודרה במקור צפינו בה על מסכים ביחס של 4:3 ועכשיו אנחנו צופים בה ביחס של 16:9, כך שאנחנו רואים חלקים מהפריימים שלא ראינו בשנות התשעים והאלפיים. אז בפעם הבאה שאתם צוללים לבינג' לילי של חברים - או בעצם כל סדרה אחרת מהתקופה, שימו לב גם לצדדים, אולי תמצאו עוד אוצרות ויראליים שכאלה. בינתיים, מוזמנים לדלג ל-00:19 ולהתרשם מהגילוי בעצמכם: