חובבי מארוול כבר נרגשים למדי לקראת "מון נייט", המיני-סדרה המצופה של אולפני מארוול ודיסני פלוס, שתעלה למסך ב-30 במרץ. בסדרה, השחקן אוסקר אייזק (ששיחק לאחרונה גם ב"חולית" ו"תמונות מחיי נישואין") יגלם את דמותו של סטיבן גרנט/מארק ספקטור – גיבור על שמתמודד עם הפרעת זהות דיסוציאטיבית (שמוכרת בתור "פיצול אישיות"), והופך לכלי קיבול עבור אל הירח המצרי חונסו.

מדובר במשימה מאתגרת למדי, שכן סצנות רבות דורשות את נוכחותו של מון נייט על המסך ובמקביל את נוכחותן של האישיויות המרובות שלו. כדי לעשות זאת בצורה הכי טובה ואותנטית שאפשר, אייזק גייס למשימה את אחיו – שתפקד בעצם בתור ה"כפיל" שלו.

"ובכן, הצעד הראשון היה להעסיק את אחי, מייקל הרננדז, כדי שיגלם את האני האחר. זה ממש מגניב", אמר אייזק בכנס לקידום הסדרה. "אז הוא בא, והוא היה מגלם את סטיבן או את מארק, עם המבטא והכל – שני המבטאים. אז זה היה מאוד מועיל שיש מישהו שהוא לא רק שחקן גדול, אלא שהוא גם חולק את הדנ"א שלי".

אוסקר אייזק, מייקל הרננדז (צילום: Jim Spellman/WireImage, Getty Images)
אוסקר אייזק ומייקל הרננדז. סיבלינג גולז | צילום: Jim Spellman/WireImage, Getty Images

למרות שמדובר ברעיון גאוני לכל הדעות, הביצוע היה לא פשוט. "משהו שלא ציפיתי לו זה כמה תובעני זה יהיה מבחינה טכנית", הודה השחקן. "להחליט איזה דמות אני עומד לגלם, לתת לאחי הערות, לעשות את הסצנה ואז להחליף דמויות, ולהבין איך נעשה את זה", אמר. "היינו צריכים להבין מה גורם לזה (לדיאלוג) להרגיש ספונטני ולא לגמרי מתוכנן, אז זה היה די מאתגר".

הקשר בין האחים האלה, לא נשקר, נראה די מעורר קנאה: הרננדז, עיתונאי במיאמי טיימס, פרסם ב-2015 כתבה שלמה שמתארת שיחה אחאית ומקסימה בינו לבין אייזק – שיחה על הילדות שלהם, על הקריירות שלהם ועל החיים בכלל. "הנוכחות שלו בחיי השפיעה על הגבר שהפכתי להיות", כתב הרננדז, "הוא לא ידע איך הדברים הקטנים שהוא עושה משפיעים עלי".