אם יש חברה שלא מבזבזת אפילו דקה כאשר יש לה מוצר מוצלח ביד, מדובר ככל הנראה בנטפליקס. יממה לאחר שחשפה כי השקת סדרת הפנטזיה "המכשף" הפכה לבכורה המצליחה ביותר שלה אי פעם, ענקית הסטרימינג ממשיכה בצעד המתבקש ומתעסקת בדבר אחד - מינוף.   

אתמול פורסם באופן רשמי כי סרט אנימה חדש המהווה ספין אוף ל"המכשף" צפוי לעלות בעתיד בפלטפורמה. לפי הדיווחים, מדובר בפרויקט שהחברה החלה לעבוד עליו בזמן האחרון, כאשר האישור הרשמי יוצא רק כעת. לורן שמידט היסריך, יוצרת הסדרה המקורית, מעורבת בעצמה בסרט החדש, שייקרא "המכשף: סיוטו של הזאב" ויכלול אנימציה של סטודיו מיר הקוריאני, שיצר גם את הסדרה "האגדה של קורה".

"שמרתי את הסוד הזה במשך יותר משנה!" סיפרה היסריך עם יציאת ההודעה על הפרויקט החדש. בשלב זה, מאחר ומדובר בפרויקט שהוכרז רק עכשיו, מעטים הפרטים הידועים לגבי הסרט - כמו השאלה האם הנרי קאביל, כוכב הסדרה, ייקח חלק בסרט החדש במסגרת דיבוב - מלבד הסבר כללי למדי של נטפליקס לפיו "העולם של 'המכשף' יתרחב" ויכלול "איום חדש ליבשת". שמו של הסרט כבר מצית מספר תיאוריות בקרב המעריצים, כאשר רבים מניחים כי יכלול קשר כלשהו לדמותו של קאוויל, גראלט, המכונה בסדרה "הזאב הלבן".

לא מדובר בפיתוח היחיד בעולם הטלוויזיוני המתהווה של "המכשף", כאשר עונתה השנייה של הסדרה המקורית צפויה לעלות במהלך השנה הבאה. שני הפרויקטים האלה מגיעים גם לצד דרישה הולכת וגוברת לספרים ולמשחקי הוידאו עליהם מבוססת הסדרה, ואף מאלצים את הוצאת הספרים של הסדרה להדפיס חצי מיליון עותקים נוספים. עד שיגיעו הסרט והעונה החדשים, אפשר להאזין בינתיים לשיר הממכר "Toss a Coin To Your Witcher" - שגם עלה השבוע לשירותי הסטרימינג - מתוך הסדרה, בריפיט.