המצב המורכב בארץ מביא איתו לא מעט שינויים בתעשיית הטלוויזיה. אחרי שבשבוע שעבר פורסם כאן לראשונה שבעונה החדשה של "שבאבניקים" תהיה התייחסות לאירועי ה-7 באוקטובר, גם בדוקו ריאליטי על חייה של הזמרת נסרין קדרי יש שינויים. בעונה הבאה של התוכנית תהיה כמובן התייחסות לאירועי 7 באוקטובר, אבל מעבר לכך - יש מי ששמו לב גם לשינוי נוסף, אמנם קטן אך סמלי מאוד: שם התוכנית. לאחר שבעונה הראשונה נקראה הסדרה "נסרין אגדה", כעת החליטו ב-HOT לקרוא לה "נסרין 2".

לפי גורמים המעורים בפרטים הסיבה היא המצב בארץ - שהשפיע על התוכן של הדוקו ריאליטי. "נסרין אגדה הוא של עולם ורוד ושמח, זה לא המצב בארץ ולכן אי אפשר להמשיך עם אותו השם", אמרו אותם גורמים המעורים בפרטים. בהפקת הדוקו ריאליטי של HOT ובחברה עצמה החליטו שבועות ספורים לפני עליית העונה לשנות את השם ואחרי התלבטויות בחרו בשם "נסרין 2".

העונה החדשה תלווה את נסרין עם בני משפחתה וחבריה בימים שאחרי השבת השחורה. בעונה החדשה ריף, בנם של נסרין ובן זוגה רום שמיר, ייחשף לראשונה לקהל בבית. במהלך העונה יככבו לצד המשפחה גם חברים קרובים של הזוג, ביניהם יעל שלביה (השלושה עזבו את ביתם בשבועות הראשונים למלחמה והתארחו בביתו של עומר אדם), איתי לוי, גל מלכה, אודיה, ליאור נרקיס, בן בן ברוך, יוסף חדאד ועוד.